Chcem ponuku

Kúpa nehnuteľnosti od spoločnosti REINS?

Chystáte sa kúpiť nehnuteľnosť a chceli by ste zhodnotiť ponuku spoločnosti REINS? 

Otvoriť

Prvá kúpa nehnuteľností? Čo by ste mali vedieť pred samotnou kúpou

Keďže trh s bývaním sa naďalej stabilizuje a zdá sa, že sadzby hypoték majú klesajúcu tendenciu, záujemcovia o prvé bývanie sa chcú pustiť do vlastníctva nehnuteľnosti. Kúpa nehnuteľnosti však zahŕňa viac než len výber a predloženie ponuky. Oveľa viac.

Otvoriť

Ako vyšperkovať predaj nehnuteľnosti počas jarnej sezóny

Jar prišla, vzduch sa otepľuje. Zaujíma vás, kde sa nachádzajú vaši kupujúci?

Otvoriť

Prečo robíme to, čo robíme už 10 rokov a stále pokračujeme

Pred desiatimi rokmi bola spoločnosť REINS založená na základe predpokladu, že ľudia by mali mať možnosť predať a kúpiť nehnuteľnosť na niekoľko kliknutí. 

Otvoriť

Realita pri kúpe prvej nehnuteľnosti v súčasnosti

Po rokoch kolísania trhu s nehnuteľnosťami sa tí, ktorí kupujú nehnuteľnosť po prvýkrát, ocitnú v určitej neistote: sledujú kolísanie hypotekárnych úrokových sadzieb a predpovedí cien nehnuteľností, zatiaľ čo predávajúci zostávajú bokom - aspoň zatiaľ.

Otvoriť

Poďme organizovať!

Doma máte ešte stále vianočnú výzdobu?  

Otvoriť

Sprievodca predaja nehnuteľnosti v 10 krokoch

Predaj nehnuteľnosti je dôležitým krokom v živote každého človeka. Táto činnosť znamená začiatok novej kapitoly, ktorú sa často snažíme urobiť v čo najkratšom čase, a to pokiaľ možno bez nástrah. Predaj čo najrýchlejšie a za čo najlepšiu cenu sú hlavnými cieľmi všetkých majiteľov nehnuteľností. Na z [...]

Otvoriť

Solárne riešenie: Ako môže inštalácia solárnych panelov zvýšiť hodnotu vášho domu

Solárne panely sa stali v celku populárnym a obľúbeným riešením využitia elektrickej energie v domácnostiach na Slovensku aj v Čechách. Vzhľadom na to, že ekologický život a udržateľné riešenia sa stávajú “normálnym”, majitelia domov sa čoraz častejšie obracajú na solárne systémy ako na spôsob, ako [...]

Otvoriť

Čo robiť, ak sa vaša nehnuteľnosť nepredáva alebo nemáte žiaden dopyt?

Predaj nehnuteľností môže byť niekedy zložitejší, ako očakávate. Je bežné, že sa stretávame s problémom prilákať potenciálnych kupcov alebo získať konkrétne ponuky.

Otvoriť

Zemetrasenie - panelové domy vydržia viac ako si myslíme

Prednedávnom nás z východu Slovenska zastihla správa o zemetrasení.

Otvoriť