Chcem ponuku

Rekonštrukcia kuchyne pomocou farieb

Použite pri renovácii kuchyne farby a dajte zbohom klasickej bielej. Doprajte tejto miestnosti premenu, akú si zaslúži.


Ak sa chystáte rekonštruovať kuchyňu pred predajom domu alebo bytu, využite na to farby, ktoré zapôsobia.

Skôr než vezmete do rúk štetec, myslite na funkčnosť a štýl. Ak sa chystáte využiť kontrast, väčšina dizajnérov odporúča tmavšie farby dole a svetlejšie hore.


Pri výbere farieb zvážte odtiene, ktorých údržba nie je náročná (tmavé farby budú Vaším novým priateľom. 😉). Myslite aj na veľkosť vašej kuchyne, farbu dlažby do kuchyne a množstvo prirodzeného svetla vo vašej kuchyni. Majte na pamäti, že farby sa môžu líšiť v rôznych časoch dňa a noci.

Ponúkame Vám tipy, ako použiť farby na to, aby vaša renovácia kuchyne dopadla nadčasovo, elegantne a pomohla Vám tak zvýšiť hodnotu nehnuteľnosti. Poďme sa do toho pustiť!

Buďte odvážni!

Zahoďte nudnú monotónnosť bielej. Pozrite si aktuálne trendy, tmavšie odtiene ako je napr. tmavošedá, námornícka a kobaltová modrá alebo sýta zelená, alebo rozžiarte oslnivou, slnečnou žltou. Či už na stenách, skrinkách alebo dokonca spotrebičoch.

Kombinujte!

Neutrálne, zemité tóny, ktoré sa dokonale hodia k trendu minimalistických kuchýň, prinášajú pocit pokoja a rovnaký čistý, bezchybný povrch, aký nájdete v úplne bielych kuchyniach. Pridajte farby, aby ste vytvorili útulnejšiu atmosféru. Neutrálna teplá šedá, jemná béžová, svieža modrá a jemné odtiene zelenej ako je mäta alebo šalvia môžu mať veľký vplyv. Môžete ich použiť na všetko - od podlahy po strop, pre dosiahnutie kontrastu. 

Zvýraznite odtiene s prírodnými akcentmi!

Či už ide o rekonštrukciu veľkej alebo malej kuchyne, s použitím prírodných materiálov nič nepokazíte. Masívne drevo, betón, mramor a prírodný kameň fungujú s takmer akoukoľvek farebnou kombináciou. 

Čo ak na to Váš rozpočet na to nestačí? Aj tu sa dá nájsť riešenie a to použitím falošných materiálov. Efekt bude veľmi podobný či rovnaký. 

Nebojte sa vystaviť na viditeľných poličkach dekorácie, ako sklo, taniere a kvety.

Je vo Vašej nehnuteľnosti zaujímavá stena, kde je napr. viditeľná tehla? Odhaľte ju a nadčasový vzhľad máte zaručený.


Trocha farby môže výrazne prispieť k tomu, aby vaša kuchyňa a celkový domov boli výnimočným či iným ako ostatné a verte, že kupujúci si ho budú pamätať. 

Potrebujete pomoc pri predaji Vašej nehnuteľnosti? 

REINS je  tu pre Vás!

Pošlite nám Vašu ponuku. Je to jednoduché, začnite kliknutím sem: https://www.reins.sk/predaj-nehnutelnosti#/address

Pokračujte v čítaní