Mlynská Brána: Rodinné domy a pozemky v Mlynskom Kline

Kvalita a priestor bez kompromisov

Nový projekt rodinných domov a pozemkov Mlynská Brána sa nachádza v obľúbenej a dostupnej lokalite Mlynský Klin II. Mlynská brána je výnimočný projekt najmä vďaka kvalite použitých materiálov a nadštandardne veľkému priestoru domov a pozemkov.

Mlynská Brána ponúka tiché a bezpečné bývanie na slnečných pozemkoch v lokalite Mlynský Klin II. Klienti si môžu vybrať z 23 pozemkov a dvoch typov vosoko-kvalitných holodomov.

Predaj projektu začal v auguste 2019. Spolu so začiatkom predaja začala aj výstavba prvých rodinných domov.

Lesopark – Druhá etapa

Unikátny projekt v Novej Vrakuni sa posunul do druhej etapy

Projekt Lesopark je lákavá ponuka moderného a bezpečného bývania pre rodiny na skok od centra Bratislavy.
Vybrať si môžete z rodinných domov a z bytov so záhradkou alebo s praktickou terasou.

Výhody bývania v Lesoparku

 • Len kúsok od Lesoparku Vrakuňa
 • V centre Bratislavy ste za 15 minút
 • V blízkosti veľkého nákupného centra Avion
 • V blízkosti funguje 5 základných škôl
 • Napojenie na Petržalskú hrádzu
 • Moderná architektúra a nadčasová dispozícia
lesopark nova vrakuna nehnutelnosti bratislava predaj

Discovery Residence

Bývajte Very blízko a Very štýlovo

V najbližšej dobe sa bude konať výstavba exkluzívneho bytového komplexu priamo v centre Bratislavy v perfektnej lokalite Mlynské Nivy vhodnej pre každého, kto hľadá bývanie v meste. Nadčasový projekt oslní najmä svojou luxusnou pohľadovou stránkou, pôsobivou atmosférou moderného mestského bývania v kombinácii so zelenou zónou rozprestierajúcou sa v okolí celého areálu.

Bytový komplex pozostáva z 22 poschodí, v ktorých sa nachádza 137 zaujímavo riešených, rôzne orientovaných a typovo odlišných bytov. Je možnosť vybrať si až z troch rôznych variácií 2-izbových bytov nachádzajúcich sa na každom poschodí. Projekt ponúka aj dvojicu priestranných 3-izbových bytov. Na posledných troch najvyšších poschodiach sa nachádzajú veľkometrážne 4-izbové byty. Zvyšnú polovicu tvoria 2-izbové byty, ktoré spĺňajú nadštandardnú výbavu, akou sú praktické dizajnové kuchynské ostrovčeky, oddelené WC, úložné šatníky, samostatné vstupy z kuchyne a spálne na priestrannú loggiu zdobenú úchvatnými integrovanými kvetináčmi. Pri najvyšších poschodiach je na nezaplatenie výhľad na celú Bratislavu a rieku Dunaj.

Veľkým plusom sú pohodlné vstupy zo spálne priamo do kúpeľne a 4- izbové byty sa môžu dokonca pýšiť svojou “master bedroom”. Štandard jednotlivých bytov zahŕňa zariaďovacie predmety sanity, obkladov, dlažieb, podláh, vnútorných dverí a kľučiek vo viacero ponúkaných farebných kombinácií; elektro vývodov, chladenia, vodoinštalácií a svietidiel. Každý byt obsahuje predprípravu na klimatizáciu. 4 izbové byty sú zaobstarané o podlahové kúrenie.

Byty sú viac stranne orientované, čo prispieva k tomu, že sa stávajú vzdušnými a ľahko vetrateľnými vysokými hliníkovými okennými tabulami, ktoré byty krásne presvetľujú. V rezidencii sa nachádzajú tri výťahy smerujúce do pivničných kobiek a podzemných garáží so 199 parkovacími státiami monitorovanými vjazdami a výjazdami s elektrickou bránou.

Tento bytový komplex bude tvoriť železobetónovú konštrukciu. Čo sa týka vizuálu, fasáda Discovery Residence je skutočný architektonický skvost, kde prepletané prvky medeného “bond” materiálu, výrazne odlišujú túto stavbu od iných projektov a najmä od okolia, čo robí nehnuteľnosť unikátnym miestom, v ktorom je radosť žiť.

Discovery Residence bude tvoriť miesto pre pokojné bývanie navrhnuté tak, aby spĺňalo viacero využití rôzneho druhu. Okrem spomenutej oázy pokoja, denných aktivít a na pohľad pôsobivých prírodných prvkov v areály netreba zabúdať na bezpečnostný parter s recepciou. Administratívne priestory nachádzajúce sa na prvom a druhom nadzemnom podlaží sú funkčne využité na rozvoj v oblasti biznisu, pracovných či kreatívnych príležitostí. Obyvatelia si môžu vychutnávať pôžitok z dobrej kávy v dostupnej kaviarni Discovery Residence nachádzajúcej sa na prízemí spolu s návštevou obchodíkov a využitia iných služieb. Samozrejmosťou je aj upratovacia služba, ktorá sa bude denne starať o čistotu priestorov.

Dispozičné a rozmerové riešenia bytov poskytujú rodinné bývanie, alebo pracovné či investičné využitie.

Lesopark - Prvá etapa

Spoluprácujeme s developerom na tvorbe detailov projektu, podmienok financovania, marketingu a predaji.

Projekt je navrhovaný s cieľom vytvoriť pre ľudí atraktívne bývanie v meste. Predstavuje uzavretý areál v rámci ktorého budú vybudované tri izolované rodinné domy s tromi bytovými jednotkami s príjemným architektonickým riešením a hmotovo-materiálovým členením. Nachádzajú sa tu dva typy 4-izbových bytových jednotiek so záhradkami s úžitkovou plochou 98 až 108 m2. Bytové jednotky sú navrhované ako dvojpodlažné s logicky usporiadanou dispozíciou. Projekt už je vo výstavbe s plánovaným termínom dokončenia jún 2018 a jeho hlavnými prednosťami sú:

 • moderná architektúra
 • nadčasová dispozícia
 • variabilné riešenie interiéru
 • tiché prostredie
 • bezproblémové parkovanie
 • zeleň v okolí
 • šport a oddych v lesoparku
 • 15 min. do centra mesta
 • výhodné financovanie až do výšky 100% hodnoty bez poplatkov
development-logo-white

Služby pre investorov a Developerov

V rámci REINS Group úspešne pracuje samostatné developerské oddelenie, ktoré sa špecializuje výhradne na prácu s investormi a developermi pri príprave a predaji novo vznikajúcich projektov rezidenčného charakteru. Tím tvoria výhradne špecialisti s bohatými skúsenosťami v oblasti predaja a realizácie developerských projektov, marketingový špecialisti, finančný poradca a právny zástupcovia.

Bytový dom Dubravia

30 predaných bytov vs. 5 predaných bytov

Úspešné exluzívne zastúpenie predaja projektu na ktorom si konkurencia vylámala zuby. Projektu Dúbravia predávali známe Bratislavské realitné kancelárie a za 2 roky mali problém predať 5 bytov. S developerom sme sa dohodli na exluzívnom zastúpení predaja. Prerobili sme marketing, webovú stránku a nastavili nový spôsob obhliadok a okamžite sa byty začali predávať.

Projekt bol úspešne predaný

Zelený Raj - Podunajské Biskupice

Stáli sme pri úplnom začiatku výstavby a predaja projektu Zelený Raj a spolu s developerom nastavovali parametre predaja a marketingu. Úspešne sme zabezpečili aj reálny predaj veľkej časti bytov v tomto projekte.

Projekt ZELENÝ RAJ je navrhnutý tak, aby ponúkal svojím obyvateľom pocit komfortného bývania, relaxu a pokojného domova ako v rodinných domoch. Projekt ZELENÝ RAJ tvorí 85 bytových jednotiek v 34 rodinných domoch. V jednom rodinnom dome sú navrhnuté maximálne 3 byty. Domy sú kolaudované ako rodinné domy.

Každý byt má samostatný vstup do bytu, veľký balkón, terasu, alebo záhradku. Pôdorysy sú riešené moderne a zohľadňujú všetky aspekty pre potreby kvalitného bývania.

Pre umocnenie ozajstného pocitu bývania v rodinnom dome je v každom byte samostatný plynový kotol. Moderné a komfortné bývanie umocňuje aj predpríprava na interiérový kozub a predpríprava na klimatizáciu. 3 izbové bytové jednotky sú vybavené dvoma toaletami.

Projekt ZELENÝ RAJ sa nachádza v Bratislave v novovzniknutej štvrti Mestskej časti Podunajské Biskupice, s rozlohou 42,5 km2 patrí medzi najväčšie mestské časti Bratislavy. Leží na severozápadnom konci Žitného ostrova a na východnom okraji Bratislavy. Ponúka veľké športové vyžitie a veľmi dobrú občiansku vybavenosť.

Hlavné benefity Projektu:

 • Tichá lokalita a výborná dopravná dostupnosť
 • Ľahké napojenie na tzv. “nultý obchvat”
 • Vysoký komfort bývania a nerušenej pohody
 • Bývanie v domoch s menším počtom bytov
 • Každý dom obsahuje prípravu na klimatizačné jednotky a krbové vložky
 • V každej izbe je k dispozícii optická sieť
 • Menej susedov a viac priestoru
 • Parkovanie rovno pred domom
 • Nízkoenergetické stavby
 • Zaujímavá a moderná architektúra

Bytový dom Mierová

Bývanie v atraktívnom prostredí Ružinova, Bratislava II

Pre Developera sme zabezpečovali Start up projektu a podieľali sa na optimalizácii dispozičného riešenia bytov a nastavení podmienok predaja.

Projekt Mierova ponúka uzavreté rodinné kondomínium so 61 bytmi v dvoch samostatných budovách s parkovaniami, garážami a priestormi pre oddych a ihrisko pre deti. Žiadaná lokalita ulíc Mierová a Gagarinova je obľúbená hlavne medzi tými, ktorí hľadajú bývanie s ľahkou dostupnosťou do centra mesta.

Projekt je rozdelený na dva bloky, ktoré ponúkajú 1i, 2i a 3 izbové byty s rozlohou od 37 m2 – 160 m2,jeden exkluzívny 4 izbový s terasou s výhľadom o rozlohe 184 m2, parkovanie v garáži a na parkovacích státiach pred domom, detské ihrisko pre menšie a väčšie deti v areáli, miesto pre šport i oddych.

Moderná architektúra, rozumné dispozičné riešenie a nadčasové štandardné vybavenie bytových jednotiek v atraktívnych cenách.

Hlavné prednosti:

 • Zdravá tehlová stavba
 • Priestranný 2 izbový byt o rozlohe 63 m²
 • 3 izbový byt o rozlohe komfortných 83 m²
 • Bezpečný, uzavretý a oplotený areál so vstupom len pre rezidentov
 • Parkovanie v garáži
 • Služba domovníka
 • Komfortné bývanie pre rodinu