Chcem ponuku

2 izbový byt, 40 m²
Vlčie hrdlo 55

821 07, Bratislava - Ružinov

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, slnečný 2. izbový byt v Ružinove, Vlčie Hrdlo 55. Byt je na 8. nadzemnom podlaží zatepleného bytového domu a pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva. Byt je prakticky riešený priestrannou kuchyňou spojenou s obývacou izbou, z ktorej sa vychádza na 3,25 m² veľkú zasklenú loggiu, spálňa, kúpeľňa s WC, predsieň s veľkým šatníkom. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou.

POPIS BYTU: – 2 izby – úžitková plocha je 36,42 m²+ 3,25 m² loggia – poschodie 8/8 – plastové okná so žalúziami – laminátové podlahy – kuchynská linka – bezpečnostné dvere

DISPOZÍCIA BYTU: – predsieň so šatníkom, – kuchyňa spojená s obývacou izbou a východom na loggiu – nepriechodná izba/spálňa, – chodbička s priestorom na práčku a chladničku – kúpeľňa so sprchovým kútom a WC

POPIS BYTOVÉHO DOMU: Zrekonštruovaný, zateplený bytový dom vrátane strechy, vchod na elektrický čip, 2 výťahy, spoločné priestory, možnosť parkovania priamo pri dome na ohradenom parkovisku, na pozemku patriacemu k bytovému domu. Pozemok vysporiadaný v podielovom spoluvlastníctve.

LOKALITA: Príjemná lokalita bratislavského Ružinova pri ramene Dunaja, Dunajskej hrádze, cyklotrasy, korčulovanie, zastávka MHD, potraviny, reštaurácia pri dome.

CENA: Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš hypotekárny špecialista. Byt je bez tiarch, kúpou voľný.

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Všetky potrebné informácie nájdete na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt
Úžitková plocha 40 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS