Chcem ponuku

Byt, 30 m²
Holíčska 3049/5

851 05, Bratislava - Petržalka

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú garsónku v pokojnej lokalite Petržalky s bezproblémovým parkovaním – Holíčska ulica. Byt je na 1. nadzemnom podlaží zatepleného bytového domu a pozostáva z jednej obytnej miestnosti, z ktorej sa vychádza na 5 m² veľkú zasklenú loggiu, kúpeľne s WC a pivnice. Kuchynský kút je vybavený novou kuchynskou linkou a novými spotrebičmi (v záruke).

POPIS BYTU: – 2 izby – úžitková plocha je 23 m²+ 5 m² loggia + 1,8 m² pivnica – poschodie 1/12 – plastové okno – laminátová podlaha – kuchynská linka – bezpečnostné dvere – nové elektrické rozvody – nové rozvody vody a odpadu

DISPOZÍCIA BYTU: – predsieň – kuchyňa spojená s izbou a východom na loggiu – kúpeľňa s vaňou a WC

POPIS BYTOVÉHO DOMU: Zrekonštruovaný, zateplený bytový dom vrátane strechy, vchod na elektrický čip, 2 výťahy, spoločné priestory, možnosť parkovania priamo pri dome parkovisku, na pozemku patriacemu k bytovému domu. Pozemok vysporiadaný v podielovom spoluvlastníctve.

LOKALITA: Príjemná lokalita bratislavskej Petržalky pri Draždiaku a Chorvátskom ramene, cyklotrasy, korčulovanie, zastávka MHD, potraviny…

CENA: Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš hypotekárny špecialista. Byt je bez tiarch, kúpou voľný. REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Všetky potrebné informácie nájdete na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Zobraziť celý popis
Úžitková plocha 30 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS