Chcem ponuku

1 izbový byt, 36 m²

, Bratislava - Karlova Ves

Reins Invest s.r.o. Vám ponúka na predaj tento krásny 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na Dlhých Dieloch. Byt s rozlohou 36,69m2 s francúzskym balkónom a murovanou pivnicou sa nachádza na 7.p./7 novostavby zatepleného bytového domu na Veternicovej ulici č. 1.

Z bytu si môžete vychutnať výhľad na okolitú prírodu, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti bytového domu.

Vnútri Vás poteší kvalitne urobená rekonštrukcia: Kuchyňa na mieru so vstavanými spotrebičmi, obklady a nová sanita v kúpeľni, nové podlahy a dvere. Vzhľadom na to, že sa jedná o desaťročnú novostavbu, spoločné priestory a výťahy sú v dobrom stave. Murovaná pivnica sa nachádza na tom istom poschodí ako byt. Parkovať je možné na parkovisku pred bytovým domom, prípadne si môžete prenajať parkovacie miesto v blízkosti.

LOKALITA: Kompletná občianska vybavenosť – Obchody, potraviny, reštaurácie, pošta, školy, škôlky.. Poliklinika, zubár, veterinár, lekáreň V blízkosti sa nachádza les s turistickými chodníčkami ( napr. na Devín )

ODPORÚČANIE MAKLÉRA: Byt s pekným výhľadom, možnosťami športového vyžitia ako aj s výbornou dostupnosťou do centra mesta. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie neváhajte volať na tel.č. 0903 484 622.

Projektový manažér rekonštrukcie

Marián Drinka Renovation Project Manager @ REINS

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 1 izbový byt
Úžitková plocha 36 m²
Novostavba Áno
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS