Chcem ponuku

7 izbový dom, 434,84 m²
Narcisová

949 01, Nitra - Pod liečebným ústavom

Ponúkame na predaj veľkoryso riešený rodinný dom v lukratívne časti mesta Nitra, pod Zoborom, s veľkým pozemkom.

Je to vyhľadávaná lokalita s pokojnou atmosférou a málo frekventovanou dopravou, napriek tomu je to do centra mesta autom 5 minút a na obchvat Nitry cca 3 minúty. Okolie Zobora a samotný Zobor je vhodný na relax, spojený s krásnymi výhľadmi.

Dom sa nachádza na veľkom pozemku s rozlohou 1512 m2, zastavaná plocha je 230 m2, úžitková plocha domu je 434,84 m2.

Nehnuteľnosť má veľkorysé riešenie, nielen interiéru, ale aj samotného exteriéru.

V suteréne domu, ktorý má plochu 101,92 m2, je technické zázemie – kotolňa, technická miestnosť, veľká posilňovňa. Pri realizácii sa myslelo aj na zdravie obyvateľov domu, je zariadená fínska sauna, masážny sprchovací kút a predpríprava na vírivku.

Na prízemí je garáž na diaľkové otváranie. Vstup do domu je zabezpečený bezpečnostnými vchodovými dverami. Vstupnou chodbou sa presunieme do veľkej otvorenej kuchyne s jedálenským kútom, ktorá je spojená s obývacou izbou s krbom. Obývacia izba má veľké presklené okná s prechodom na pomerne veľkú terasu s vonkajším krbom na grilovanie. Na prízemí je aj veľká presvetlená pracovňa. Rozloha prízemia je 187, 61 m2.

Po vstupe na poschodie sú dve detské izby s východom na balkón, z ktorého je krásny výhľad na Drážovce. K detským izbám je samostatná kúpeľňa s WC. Je tu veľká hlavná spálňa, veľká kúpeľňa s vaňou, hosťovská izba a pracovňa. Rozloha poschodia je 142,18 m2 + balkón s rozlohou 3,13 m2.

Veľká záhrada s ovocnými stromami a elegantné záhony zabezpečia bio ovocie a zeleninu pre obyvateľov. Je tu veľký trávnik pre deti. Záhrada je udržiavaná záhradníkom a na polievanie sa používa vlastná studňa.

Dom má vnútorné a vonkajšie senzory pohybu a je zabezpečený kamerovým systémom, ktorý je napojený na centrálny pult ochrany bezpečnostnej služby.

Parkovanie je zabezpečené pre 4 autá vo dvore a tiež jedno parkovacie miesto pred bránou.

Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš firemný špecialista.

Cena nehnuteľnosti je VRÁTANE PROVÍZIE RK.

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 7 izbový dom
Zariadenie Zariadený
Úžitková plocha 434,84 m²
Pivnica Áno
Balkón/Terasa Áno
Garáž Áno
Novostavba Áno
Postavené 2005
Rozloha pozemku 1512
Stav nehnuteľnosti Na predaj

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Juraj Zemko

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS