Chcem ponuku

4 izbový byt, 99,5 m²
Kopčianska 8

85101, Bratislava - Petržalka

Ponúkame vám na predaj veľmi príjemný, priestranný a svetlý 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Petržalky, v polyfunkčnom komplexe Vienna Gate, na Kopčianskej ulici 8.

POPIS BYTU

Byt s rozlohou 99,5 m2 (+ 2,91 pivnica), sa nachádza na 5./15. poschodí bytového domu s 2 výťahmi. K bytu prislúcha aj podzemné garážové státie o výmere 14,5 m2 za 18.000 € (nie je podmienkou pri kúpe bytu).

Byt má centrálnu klimatizáciu, veľkoplošné francúzske okná, ktoré poskytujú dostatok svetla a tiež výhľadov. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, šatníka, samostatného WC (s práčkou), kúpeľne, priestrannej spálne, obývacej izby spojenej s kuchyňou a 2 izieb, pričom jednu z nich možno podľa potreby využiť ako pracovňu, šatník, sklad a pod.

V byte je vstavané zariadenie na mieru ako kuchynská linka so spotrebičmi, vstavaná skriňa v spálni a samostatný šatník. Orientácia bytu je na juhozápadnú stranu, bez balkóna.

LOKALITA

Vyhľadávaná lokalita s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta, diaľnicu, MHD aj cyklocesty. Samotný komplex Vienna Gate poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (školy, škôlky, obchody, služby a rekreačné možnosti) a zaručuje príjemné a pohodlné bývanie.

CENA

Cena zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, zmluvy sú autorizované notárom.

Financovanie prostredníctvom hypotekárneho úveru vám pomôže zabezpečiť náš hypotekárny špecialita.

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS?

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou.

Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite (pokiaľ nie sú v procese rekonštrukcie).

Pri rekonštrukciách nehnuteľností si dávame mimoriadne záležať na kvalite prác a použitých materiálov. Rekonštrukcie navrhuje priamo náš interný tím dizajnérov a architektov. Môžete sa spoľahnúť na účelové riešenia a nadčasový dizajn, ktorý sa vám bude páčiť aj o 10 rokov.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú!

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky.

REINS

Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt
Úžitková plocha 99,5 m²
Garáž Áno
Podlažie 5/15
Výťah Áno
Materiál Panel
Stav nehnuteľnosti Na predaj

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Juraj Zemko

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS