Chcem ponuku

2 izbový byt, 145 m²

841 04, Bratislava - Karlova Ves

Ponúkame na predaj krásny, veľkometrážny 2 izb. byt v novostavbe. Byt sa nachádza v nádhernej, tichej lokalite pri lesoparku, plnej zelene na Čárskeho ulici v Karlovej vsi. Byt je situovaný na prízemnom podlaží s terasou a príjemnou, veľkou predzáhradkou. Byt je v súčasnosti riešený ako dvojizbový s možnosťou úpravy na trojizbový. Úžitková plocha bytu je 96,91 m2 + predzáhradka s terasou 48,20 m2.

POPIS BYTU: – odlahová plocha bytu je 93,43m2, – pivnica 3,48m2, – predzáhradka s terasou 48,20m2,

DISPOZÍCIA BYTU: – predsieň, – hosťovskéhé WC, – kuchyňa, – spálňa, – kúpeľna s vaňou a sprchovým kútom, – veľká obývacia izba (42 m2), z ktorej je cez posuvné presklenné dvere vstup na terasu a predzáhradku

Bytový dom je zateplený s výťahom. K bytu je možné dokúpiť aj garáž situovanú -1 podlaží. Pár metrov od domu je vstupná brána do lesoparku s udržiavanými oddychovými/športovými zónami a cyklotrasou.

Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, s čím Vám ochotne pomôže náš hypotekárny špecialista.

KONTAKT: lehocka@reins.sk 0905944262

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt
Úžitková plocha 145 m²
Garáž Áno
Novostavba Áno
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS