Chcem ponuku

Dom, 100 m²
Jablonka

906 21, Jablonka

Ponúkame na predaj štýlovú nehnuteľnosť v malebnej prírode Myjavských kopaníc v obci Jablonka, vzdialenej do najbližšieho okresného mesta Myjava iba 6 km.

Chalupa si svojim citlivým rekonštrukčným prevedením stále uchováva historického ducha. Je čiastočne podpivničená (2 pivnice). Dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej haly so šatníkom, kuchyne, komôrky na potraviny, kúpeľne, WC, historickej obývačky s krbom, spálne a na poschodí priestrannej 4-posteľovej manzardky. Okrem krbu sú v izbách elektrické ohrievače a v kuchyni sporák na tuhé palivo a plynový sporák. Priebežne bola nehnuteľnosť rekonštruovaná, udržiavaná a renovovaná (napr. nová strecha, dielňa s drevárňou, záhradný domček (priestor na uloženie záhradného nábytku a možnosťou nocľahu pre ďalšie tri osoby) a altánok s vonkajším krbom na varenie gulášu, opekanie a grilovanie, ktoré vďaka vzájomne prepojeného komplexu (átrium) vytvárajú absolútnu intimitu, rodinnú pohodu, či posedenie s priateľmi.

Pozemok o výmere 245 m2 tvoria zastavené plochy a nádvorie a o výmere 279 m2 záhrady, je oplotený. K nehnuteľnosti prislúcha aj priľahlý pozemok o výmere 822 m2 (nízka a vysoká zeleň), ktorý garantuje absolútne súkromie od susedov, prípadne znemožňuje ďalšiu výstavbu. Celková výmera pozemku je 1346 m2. Výhodou je taktiež podiel na prístupovej ceste k domu.

Dom bude v zmysle vzájomnej dohody k termínu prevzatia uvoľnený.

Výhody:

  • nehnuteľnosť v dobrom, udržiavanom stave

  • voda a elektrika

  • možnosť využitia aj na bývanie aj na rekreáciu

  • bezprostredné rekreačné a turistické možnosti (cyklotrasy, Holubyho chata, historické pamiatky – hrady Čachtice, Branč, Korlátka, Bradlo, Múzeum M.R.Štefánika v Košariskách, mesto Myjava, moravské hrady a zámky – Strážnice, Buchlovice a i.)

  • génius loci

REINS

Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Úžitková plocha 100 m²
Pivnica Áno
Postavené 1348
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS