Chcem ponuku

4 izbový dom, 88 m²
Školská

930 41, Hviezdoslavov

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, dvojpodlažný, 4 izbový Rodinný dom v zastavanej, tichej časti centra obce Hviezdoslavov, na Školskej ul., kolaudovaný v roku 2010. Veľmi príjemné bývanie, poskytujúce maximálny konfort a súkromie, umocňuje pekne upravená, oplotená záhrada s murovaným záhradným domčekom a pivničkou.

Celková výmera pozemku je 356m2, zastavaná plocha Rodinného domu je 54m2 a úžitková plocha 88m2 + podkrovie. K domu prislúcha aj podielové spoluvlastníctvo na súkromnej príjazdovej ceste v celkovej výmere 1005m2.

Rodinný dom je zateplený, so sedlovou strechou so škridlou Bramac. Na prízemí domu je vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou, kúpeľňa s rohovou vaňou a samostatné WC. Na poschodí sú tri izby, šatník a druhé samostatné WC. V obývacej izbe je krb s prieduchmi, ktorý by postačoval na vykúrenie domu ale v dome je všade aj elektrické vykurovanie s termostatom. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so spotrebičmi. V dome je zavedený internet, optické káble, TV je Skylink.

Pozemok je upravený, oplotený, vlastná studňa a septik. V budúcom roku je naplánovaná výstavba prívodu kanalizácie a mestského vodovodu.

V tesnej blízkosti sa nachádza základná škola, materská škola, obecný úrad a menšie potraviny. 5 min. autom alebo 15 minút pešo je obchod Jednota a Billa. Asi v rovnakej vzdialenosti je vlaková zastávka s vybudovaným parkoviskom a odkladacím uzamykateľným priestorom na bicykle.

Obec Hviezdoslavov sa nachádza len 17 km od hlavného mesta, 6 km od mesta Šamorín a 25 km od mesta Senec. Dokončením rýchlostnej komunikácie D4R7, je do obce Hviezdoslavov plynule dostupnosť len za niekoľko minút z Bratislavy. Výjazd na rýchlostnú komunikáciu D4R7 je vzdialený len 2 km.

Blízko obce a v meste Šamorín sa nachádza unikátny multifunkčný komplex X-Bionic Sphere s rozlohou 1 000 000 m2. Komplex ponúka zábavu a oddych pre rodiny, zázemie pre milovníkov zdravého životného štýlu a wellness, profesionálnych športovcov a športových nadšencov.

REINS

Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 4 izbový dom
Úžitková plocha 88 m²
Pivnica Áno
Novostavba Áno
Postavené 2010
Rozloha pozemku 356 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS