Chcem ponuku

3 izbový byt, 75 m²

949 11, Nitra - Klokočina

Vhodné pre tých, čo nechcú plytvať hotovosťou, svojim časom a energiou na rekonštrukciu. Pripravili sme na predaj pekný, veľkometrážny 3 a pol izbový byt s výmerou 75 m². Byt pozostáva z chodby, troch samostatných izieb, plus jedna menšia izba 1,7×3,5 m s vlastným oknom, veľkej kuchyne, veľkej kúpeľne s vaňou, samostatného WC a zasklenej lodžie 3,2 m². K bytu prislúcha latková pivnica. Byt je na 4. p. zo 7 s výťahom. Dom je zateplený s rekonštruovanou strechou a má vymenené stupačky. Odborná a profesionálna rekonštrukcia s použitím kvalitných materiálov. Nadčasová kúpeľňa s vaňou, nové obklady, sanita, stierky, podlahy, interiérové dvere s obložkovými zárubňami. Okná sú plastové. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka. Výhody: Tichá lokalita s výborným parkovaním na obľúbenej Čermánskej strane Klokočiny, Kompletná občianska vybavenosť v blízkosti. Kvalitná a vkusná rekonštrukcia v cene. Miestnosť navyše. Vnútorný byt v zateplenom dome. Priestranná kúpeľňa s dostatkom miesta na práčku aj sušičku. priestranná samostatná kuchyňa.

POPIS BYTU: 3-izbový byt, podlahová plocha bytu: 75 m², nové stupačky, lodžia 3,2 m², pivnica 2 m², poschodie 4/7.

DISPOZÍCIA BYTU: 2x nepriechodná izba + veľká obývačka, samostatná kuchyňa 1x pol izba vstupná chodba, samostatná kuchyňa, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, umývadlom

POPIS BYTOVÉHO DOMU: Dom je zateplený s rekonštruovanou strechou, má vymenené stupačky a výťah. LOKALITA: Bytový dom sa nachádza v pokojnej lokalite, vedľa Čermáne. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Potraviny, gymnázium, škola, škôlka, pošta, hokejová a športová hala, detské ihriská, Kaufland, Lidl, Billa, nákupné centrum s DM drogéria, Okay elektro, TAKKO fashion, Sportisimo, Deichmann, KIK, dve polikliniky, lekárne, autobusové zastávky. CENA: Predajná cena 107.900 € zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Pri nehnuteľnostiach vlastnených našou spoločnosťou, NEPLATÍTE PROVÍZIU. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš firemný špecialista. Stretnutie si s ním môžete dohodnúť na čísle 0905 444 045.

ĎALŠIE INFORMÁCIE Spoločnosť REINS práve nehnuteľnosť rekonštruuje. Vizualizácie uvedené v tomto inzeráte znázorňujú budúci stav po ukončení stavebných prác. Súčasťou ceny nie je zariadenie znázornené vo vizualizáciách. V prípade záujmu je možné nehnuteľnosť kúpiť aj bez dokončenia rekonštrukčných prác, pričom cena nehnuteľnosti bude náležite upravená.

KONTAKT: Kontakt: Igor Husár Telefón: 0917 884 187 Email: husar@reins.sk

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS? REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania. Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností. Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovieme všetky otázky.

REINS Predajte nehnuteľnosť bez čakania.

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt
Úžitková plocha 75 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS