Chcem ponuku

3 izbový byt, 69 m²
Hlaváčikova 21

, Bratislava - Karlova Ves

Ponúkame na predaj veľmi pekný 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite pri lese na Hlaváčikovej ul. 21, v mestskej časti Bratislava IV – Karlova Ves.

Byt s výbornou dispozíciou bude kompletne zrekonštruovaný. Rekonštrukcia zahŕňa výmenu elektroinštalácie, rozvodov vody a odpadu, vstupných aj interiérových dverí, rekonštrukcie WC, kúpeľne a kuchyne.

Byt má tri neprechodné izby, samostatnú kuchyňu s loggiou, z obývačky je výstup na balkón s krásnym výhľadom, veľkú predsieň, kúpeľňu a samostatné WC. Celková plocha bytu je 69m².

POPIS BYTU: ● 3-izby + kuchyňa s loggiou ● úžitková plocha bytu: 62,97 + balkon + loggia ● plastové okná ● nová laminátová podlaha ● kuchynská linka so spotrebičmi ● interiérové dvere a zárubne ● nová kúpeľňa s vaňou a samostatné WC ● bezpečnostné vstupné dvere ● poschodie 2 z 8

DISPOZÍCIA BYTU: ● 3x nepriechodná izba + balkón ● samostatná kuchyňa s loggiou ● vstupná hala ● samostatné WC ● kúpeľňa s vaňou, umývadlom

POPIS BYTOVÉHO DOMU: Dom je zateplený s rekonštruovanou strechou, vstupná brána na čip aj spoločné priestory sú vynovené. Parkovanie verejné pred bytovým domom.

LOKALITA: Veľmi príjemná, tichá lokalita hneď pri lese. Z balkónu je krásny výhľad do okolia až do Rakúska. V pešej dostupnosti bohatá občianska vybavenosť, – školy, škôlky, Billa, Terno, Tesco, zastávka MHD.

CENA: Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš hypotekárny špecialista. V cene je zahrnutá kuchynská linka so spotrebičmi.

ĎALŠIE INFORMÁCIE Spoločnosť REINS pripravuje nehnuteľnosť na rekonštrukciu. Fotografie uvedené v tomto inzeráte sú z našej realizácie rovnakého typu bytu v Bratislave a znázorňujú budúci stav po celkovej rekonštrukcii.

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS?

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou.

Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite (pokiaľ nie sú v procese rekonštrukcie).

Pri rekonštrukciách nehnuteľností si dávame mimoriadne záležať na kvalite prác a použitých materiálov. Rekonštrukcie navrhuje priamo náš interný tím dizajnérov a architektov. Môžete sa spoľahnúť na účelové riešenia a nadčasový dizajn, ktorý sa vám bude páčiť aj o 10 rokov.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú!

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky.

REINS Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt
Úžitková plocha 69 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS