Chcem ponuku

3 izbový byt, 59 m²
Kopčianska 2969/86

851 01, Bratislava - Petržalka

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, slnečný 3. izb. byt v pokojnej lokalite Petržalky, Kopčianska ul. 86.

Byt je veľmi vhodný na dlhodobejšiu investíciu. Cena bytu je bezkonkurenčná a celý bytový dom sa bude rekonštruovať.

Pripravili sme pre vás aj ilustračný výpočet investície a jej návratnosti.

Byt je na 9. podlaží/12 poschodového bytového domu a pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, 2x spálňa, kuchyňa, kúpeľňa a samostatné WC. Kuchyňa je vybavená novou kuchynskou linkou.

OBHLIADKY Vzhľadom na vašu aj našu bezpečnosť si nehnuteľnosť môžete pozrieť sami. – Dostanete od nás kľúče a návod, ak sa do bytu dostať. Následne si byt sami a v bezpečí prezriete. – Náš obchodník vám nehnuteľnosť odprezentuje cez video hovor (napr. WhatsApp, Google Meet, Skype, FaceTime) – Elektronicky vám zašleme všetky podklady k bytu ako napr. pôdorys, vizualizácie rekonštrukcie, popis rekonštrukcie – Nehnuteľnosti pravidelne dezinfikujeme – Na obhliadku môžu prísť max. 2 klienti s ochranou tváre (rúško, šál)

POPIS BYTU: – 3 izby + kuchyňa s jedálňou – podlahová plocha je 59,40 m² – poschodie 9/12 – plastové okná so žalúziami – nová laminátová podlaha – nová kuchynská linka – bezpečnostné dvere

DISPOZÍCIA BYTU: – predsieň – obývacia izba – rodičovská spálňa – detská spáľňa/pracovňa – kuchyňa/jedáleň – kúpeľňa s vaňou – samostatné WC

POPIS BYTOVÉHO DOMU: Bytový dom prechádza postupnou rekonštrukciou bola vybudovaná nová vlastná kotolňa, revízia a nastavenie výťahov, tento rok sa plánuje vymaľovanie interiérov domu vrátane chodieb, schodiska a výťahov. Pred domom je parkovisko a za domom detské ihrisko. Pozemok vysporiadaný v podielovom spoluvlastníctve.

LOKALITA: Kľudná lokalita bratislavskej Petržalky, ktorá sa postupne zveľaďuje a vyrovnáva charakteru a štandardu ostatných petržálskych obytných zón. Hneď pri dome je zastávka MHD a v blízkosti obchody, nákupné centrum, železničná stanica a ostatná občianska vybavenosť.

CENA: Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš hypotekárny špecialista. V cene je aj aktuálny znalecký posudok na hodnotu 122.000,- EUR.

Byt je kúpou voľný.

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt
Úžitková plocha 59 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS