*PREDANÝ* Rekonštruovaný veľkometrážny 3 izbový byt s lodžiou – Škultétyho ul. Nitra

Škultétyho 526/3, 949 11 Nitra, Slovensko

Detail

Aktualizované 09.07.2020 - 22:35

 • Počet izieb: 3
 • Rozloha nehnuteľnosti: 81 m²
 • Stav nehnuteľnosti: Predané

Ďalšie údaje o nehnuteľnosti

 • Blízko zástavky MHD
 • Dobrá občianska vybavenosť
 • Kompletná rekonštrukcia
 • Panelový dom
 • Zateplená stavba

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj pekný veľkometrážny 3 izb. byt s výmerou 78 m2 + 3,2 m2 lodžia + 2 m2 pivnica. Byt je na obľúbenej Čermánskej strane Klokočiny, na Škultétyho ulici č. 3. Byt práve prechádza rekonštrukciou a obrázky sú ilustračné. Rekonštruované bude jadro s novými obkladmi a sanitou, stierky, podlahy, interiérové dvere. Okná sú plastové. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka. Byt má tri samostatné veľké izby, samostatnú veľkú kuchyňu s lodžiou, chodbu so šatníkom a latkovú pivnicu. Byt je na 10. p. z 12. Dom je zateplený s rekonštruovanou strechou, má vymenené stupačky s nerezovými a medenými trubkami a dva výťahy – osobný a nákladný. V bezprostrednej blízkosti domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Škola, škôlka, pošta, hokejová a športová hala, detské ihriská, Kaufland, Lidl, Billa, nákupné centrum s DM drogéria, Okay elektro, TAKKO fashion, Sportisimo, Deichmann, KIK, dve polikliniky, lekárne, autobusové zastávky. Z bytu je krásny výhľad na Nitru a Zobor. Za domom je extra parkovisko s dostatkom miesta.

POPIS BYTU: 3-izbový byt, podlahová plocha bytu: 78 m2, nové stupačky, balkón 3,2 m2, pivnica 2m2, poschodie 10/12.

DISPOZÍCIA BYTU: 2x nepriechodná izba + veľká obývačka, vstupná chodba, samostatná kuchyňa, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, umývadlom

POPIS BYTOVÉHO DOMU: Dom je zateplený s rekonštruovanou strechou, má vymenené stupačky s nerezovými a medenými trubkami a dva výťahy – osobný a nákladný.

LOKALITA: Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite. Za domom je extra parkovisko s dostatkom miesta. V bezprostrednej blízkosti domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Škola, škôlka, pošta, hokejová a športová hala, detské ihriská, Kaufland, Lidl, Billa, nákupné centrum s DM drogéria, Okay elektro, TAKKO fashion, Sportisimo, Deichmann, KIK, dve polikliniky, lekárne, autobusové zastávky. Z bytu je krásny výhľad na Nitru a Zobor.

CENA: Predajná cena 107.900 € zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Pri nehnuteľnostiach vlastnených našou spoločnosťou, NEPLATÍTE PROVÍZIU. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš firemný špecialista. Stretnutie si s ním môžete dohodnúť na čísle 0905 444 045.

ĎALŠIE INFORMÁCIE Spoločnosť REINS práve nehnuteľnosť rekonštruuje. Vizualizácie uvedené v tomto inzeráte znázorňujú budúci stav po ukončení stavebných prác. Súčasťou ceny nie je zariadenie znázornené vo vizualizáciách. V prípade záujmu je možné nehnuteľnosť kúpiť aj bez dokončenia rekonštrukčných prác, pričom cena nehnuteľnosti bude náležite upravená.

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS? REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania. Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností. Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky.

REINS Predajte nehnuteľnosť bez čakania

Projektový manažér rekonštrukcie

Marián Drinka Renovation Project Manager @ REINS

 • Adresa: Škultétyho 526/3, 949 11 Nitra, Slovensko
 • Mesto: Nitra
 • Kraj: Nitriansky kraj
 • PSČ: -
 • Krajina: SK