Chcem ponuku

3 izbový byt, 80 m²
Majerníkova 3048/3

841 05, Bratislava - Karlova Ves

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 + 1 izb. byt v tichej lokalite na Majerníkovej ul. 3 Karlova Ves, Bratislava IV.

Byt je na 1. poschodí/2.nadzemnom podlaží 8 poschodového zatepleného bytového domu a pozostáva zo vstupnej predsiene, chodby, obývacej izby, 2 neprechodných izieb, kuchyne, kúpeľne, samostatné WC a 2 loggie. Kuchyňa bude je vybavená novou kuchynskou linkou so spotrebičmi. Orientácia na dve svetové strany.

V byte prebieha kompletná nová rekonštrukcia, predpokladané ukončenie 30.3.2020

BEZPEČNÉ OBHLIADKY Vzhľadom na vašu aj našu bezpečnosť si nehnuteľnosť môžete pozrieť sami. – Dostanete od nás kľúče a návod, ak sa do bytu dostať. Následne si byt sami a v bezpečí prezriete. – Náš obchodník vám nehnuteľnosť odprezentuje cez video hovor (napr. WhatsApp, Google Meet, Skype, FaceTime) – Elektronicky vám zašleme všetky podklady k bytu ako napr. pôdorys, vizualizácie rekonštrukcie, popis rekonštrukcie – Nehnuteľnosti pravidelne dezinfikujeme – Na obhliadku môžu prísť max. 2 klienti s ochranou tváre (rúško, šál)

POPIS BYTU: – 3. izbový byt + kuchyňa + loggia + balkón – užitková plocha bytu je 72,44m2 + loggia 2,68 m2 + balkón 4,9 m2 – poschodie 2/8 – plastové okná so žalúziami – nová laminátová podlaha – nová kuchynská linka so spotrebičmi (el. rúra, sporák, digestor, umyvačka, práčka) – nová elektroinštalácia – nové interérové dvere a zárubne

DISPOZÍCIA BYTU: – predsieň, chodba – kuchyňa – veľká obývacia izba s balkónom – 2 x neprechodná izba – kúpeľňa a samostatné WC – 1 x zasklená loggia – pivnica

POPIS BYTOVÉHO DOMU: Zrekonštruovaný, zateplený bytový dom s výťahom. Pozemok vysporiadaný v podielovom spoluvlastníctve. Parkovanie verejné v blízkosti BD.

LOKALITA: Veľmi príjemná, tichá lokalita neďaleko lesa. Vo vnútrobloku je oddychová zóna, parčík a detské ihrisko. V pešej dostupnosti bohatá občianska vybavenosť, – školy, škôlky, Billa, Terno, Tesco, zastávka MHD.

CENA: Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš hypotekárny špecialista. Byt je kúpou voľný. V cene je zahrnutá kuchynská linka so spotrebičmi s možnosťou dozariaďovania nábytkom a zariaďovacími predmetmi presne podľa vizualizácie.

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS?

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou.

Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite (pokiaľ nie sú v procese rekonštrukcie).

Pri rekonštrukciách nehnuteľností si dávame mimoriadne záležať na kvalite prác a použitých materiálov. Rekonštrukcie navrhuje priamo náš interný tím dizajnérov a architektov. Môžete sa spoľahnúť na účelové riešenia a nadčasový dizajn, ktorý sa vám bude páčiť aj o 10 rokov.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú!

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky.

REINS Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt
Úžitková plocha 80 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS