Chcem ponuku

3 izbový byt, 68,2 m²
Kuklovská 3

84104, Bratislava - Karlova Ves

Ponúkame na predaj veľmi pekný 3 izbový byt na Kuklovskej ulici č. 3, v zrekonštruovanom panelovom dome priamo pod lesom, v mestskej časti Bratislava IV – Karlova Ves.

Byt má dve samostatné izby, priechodnu obývačku so vstupom do samostatnej kuchyne, kuchyňu so špajzou a veľkú loggiu. Byt je na 5. p./12. Byt má rozlohu 62,8 m² + 6 m² loggia.

Byt je momentálne v štádiu rekonštrukcie.

OBHLIADKY Vzhľadom na vašu aj našu bezpečnosť si nehnuteľnosť môžete pozrieť sami. – Dostanete od nás kľúče a návod, ak sa do bytu dostať. Následne si byt sami a v bezpečí prezriete. – Náš obchodník vám nehnuteľnosť odprezentuje cez video hovor (napr. WhatsApp, Google Meet, Skype, FaceTime) – Elektronicky vám zašleme všetky podklady k bytu ako napr. pôdorys, vizualizácie rekonštrukcie, popis rekonštrukcie – Nehnuteľnosti pravidelne dezinfikujeme – Na obhliadku môžu prísť max. 2 klienti s ochranou tváre (rúško, šál)

POPIS BYTU:

3-izby + kuchyňa so špajzou

úžitková plocha bytu: 68,8 m²

plastové okná

nová laminátová podlaha

kuchynská linka so spotrebičmi

interiérové dvere a zárubne

nová kúpeľňa s vaňou a samostatné WC

bezpečnostné vstupné dvere

poschodie 5 z 12

DISPOZÍCIA BYTU:

2x nepriechodná izba

1x priechodná obývačka

loggia z obývačky aj z kuchyne

vstupná chodba

samostatná kuchyňa

špajza s oknom

samostatné WC

kúpeľňa s vaňou, umývadlom

POPIS BYTOVÉHO DOMU: Dom je zateplený s rekonštruovanou strechou, nové výťahy, vstupná brána na čip aj spoločné priestory sú vynovené, vymenené stupačky v dome.

LOKALITA: Veľmi príjemná tichá lokalita priamo pod lesom ponúka bývanie v spojení s prírodou a pritom s pešou dostupnosťou na električku. Neďaleko je zastávka MHD, škola, miestny úrad a obchody.

CENA: Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Pri nehnuteľnostiach vlastnených našou spoločnosťou, NEPLATÍTE PROVÍZIU. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím vám ochotne pomôže náš firemný špecialista. Stretnutie si s ním môžete dohodnúť na čísle 0905 444 045.

ĎALŠIE INFORMÁCIE Spoločnosť REINS práve nehnuteľnosť rekonštruuje. Vizualizácie uvedené v tomto inzeráte znázorňujú budúci stav po ukončení stavebných prác. Súčasťou ceny nie je zariadenie znázornené vo vizualizáciách. V prípade záujmu je možné nehnuteľnosť kúpiť aj bez dokončenia rekonštrukčných prác, pričom cena nehnuteľnosti bude náležite upravená.

KONTAKT: Predajkyňa: Milka Teplanová, Director of Sales Telefón: 0905 444 045 Email: teplanova@reins.sk

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS? Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite (pokiaľ nie sú v procese rekonštrukcie). Pri rekonštrukciách nehnuteľností si dávame mimoriadne záležať na kvalite prác a použitých materiálov. Rekonštrukcie navrhuje priamo náš interný tím dizajnérov a architektov. Môžete sa spoľahnúť na účelové riešenia a nadčasový dizajn, ktorý sa vám bude páčiť aj o 10 rokov.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú! Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky.

REINS Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt
Úžitková plocha 68,2 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS