Chcem ponuku

2 izbový byt, 45 m²
Krásnohorská 3029/1

851 07, Bratislava

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2i byt v pokojnej lokalite Petržalky, pri Draždiaku – Krásnohorská ulica 1.

Byt sa nachádza na 3 poschodí zatepleného bytového domu s novými výťahmi. Pozostáva z dvoch obytných miestností, z ktorých sa vychádza na 2 veľké loggie, kúpeľne s WC a pivnice. Kuchynský kút je vybavený novou kuchynskou linkou a novými spotrebičmi (v záruke). Orientácia bytu na západ. Výmera bytu je 44,13 m² vrátane 2 loggii.

Momentálne je byt v štádiu rekonštrukcie, predpokladané ukončenie 17.4.2020

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI: – obľúbený typ bytu na bývanie, bez zbytočných chodieb, ktorý pôsobí vzdušne a priestranne, – veľmi dobrá investícia, klasika, ktorá si drží svoju cenu, – dve loggie, – kompletná kvalitná rekonštrukcia vrátane kuchynskej linky, – vyhľadávaná lokalita – kúsok od Veľkého Draždiaku,

– nízke mesačné náklady – 91 eur – zrekonštruovaný bytový dom,

POPIS BYTU: – 2 izby, – úžitková plocha je 35,43 m² byt + 5 m² loggia, – poschodie 3/12, – nové plastové okná, – nová laminátová podlaha, – nová kuchynská linka, – nové vchodové bezpečnostné dvere, – nové interiérové dvere, – nové elektrické rozvody, – nové rozvody vody a odpadu, – orientácia – východ.

DISPOZÍCIA BYTU: – predsieň – kuchyňa spojená s izbou a s východom na loggiu, – izba s východom na loggiu, – kúpeľňa s vaňou a WC.

POPIS BYTOVÉHO DOMU: Zrekonštruovaný, zateplený bytový dom vrátane strechy, nové stupačky, vchod na elektrický čip, 2 nové výťahy, vynovené spoločné priestory, možnosť parkovania priamo pri dome parkovisku

CENA: Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš hypotekárny špecialista.

Byt je kúpou voľný.

kontakt: lehocka@reins.sk 0905944262

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Všetky potrebné informácie nájdete na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt
Úžitková plocha 45 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS