Chcem ponuku

2 izbový byt, 57 m²

, Bratislava - Staré mesto

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný, kompletne novo zrekonštruovaný 2 izb. byt na nábreží arm.generála L. Svobodu v mestskej časti Bratislava I, Staré mesto. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží v 4. poschodovom bytovom dome. Celková výmera bytu je 57 m2, užitková plocha 51,50 m2 + balkón 5,38 m2

POPIS BYTU:

Byt je po kompletnej kvalitnej rekonštrukcii: nové plastové okná so žalúziami a sieťkami, nové rozvody elektriky a vody, radiátory, kvalitné obklady, dlažby a sanita v kúpeľni a WC, nové podlahy a interiérové dvere.

Zmenou dispozície vznikol krásny otvorený priestor (29m2) pre obývaciu izbu s jedálňou a kuchyňou, s výstupom na priestranný balkón orientovaný do dvora. Dostatočne veľká je aj samostatná spálňa orientovaná na tiché zelené prostredie. Kúpeľňa je vybavená walk in sprchovým kútom, umývadlom so skrinkou a samostatné WC v nadštandardnej kvalite. K bytu prislúcha pivnica a samostatne stojaca murovaná garáž priamo pred bytovým domom. Kúpa garáže nieje podmienkou ale výhodou, pri kúpe spolu s bytom ju ponúkame za zvýhodnenú bezkonkurenčnú cenu 15.000,- EUR.

POPIS BYTOVÉHO DOMU A POZEMKY

Bytový dom má vlastnú novú kotolňu a rekonštruovaný vchod. Pripravuje sa oprava fasády a zateplenie bez navýšenia zálohových platieb.Pozemky pod bytovým domom a v jeho okolí sú v podielovom spoluvlastníctve vlastníkov bytov. V prízemí bytu je praktická spoločná “kočikáreň” na úschovu byciklov.

LOKALITA:

Príjemná lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou, výborná dostupnosť do mesta, MHD, školy, športoviská, cyklotrasa…

CENA:

Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom.

Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš firemný špecialista.

KONTAKT:

Milka Teplanová, Director of Sales Telefón: 0905 444 045 Email: teplanova@reins.sk

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS?

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt
Úžitková plocha 57 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS