Chcem ponuku

2 izbový byt, 44,85 m²
Milana Marečka 6110/22

841 08, Bratislava - Devínska Nová Ves

POPIS NEHNUTEĽNOSTI REINS

Máme pripravený 2-izbový byt s loggiou na ulici Milana Marečka č. 22 v príjemnej lokalite Devínskej Novej Vsi. Byt je pred rekonštrukciou a vy máte možnosť zvoliť si jeho interiér. My vám podľa toho urobíme rekonštrukciu.

Byt sa nachádza na 10. poschodí z 12 a jeho celková rozloha je 44,85m². K bytu prislúcha aj pivnica.

POPIS BYTU:

● 2-izbový

● podlahová plocha bytu: 40,35m²

● loggia 4,5m²

● 10. poschodie

● pivnica 1,34m²

DISPOZÍCIA BYTU:

● vstupná chodba

● samostatné WC

● kúpeľňa s vaňou

● obývačka spojená s kuchyňou

● spálňa

● loggia so vstupom z obývačky

V byte je plánovaná kompletná rekonštrukcia, ktorá sa začne 24.8. 2020. Byt bude dokončený v dizajnovom štandarde, ktorý je možné vidieť v galérii ilustračných obrázkov. Sú to fotografie našich uskutočnených realizácií. Na vyžiadanie Vám vieme poslať aj design manuál TOP štandardu našich rekonštrukcií.

Rekonštrukcia zahŕňa:

● nové elektrické rozvody, stropné svietidlá, vypínače zásuvky Legrand

● nové vodoinštalačné rozvody

● nové stierky v celom byte

● nová kúpeľňa a WC, nemecké batérie a vaňa, umývadlo so skrinkou, WC závesné rimless, soft close sedátko, rektifikované veľkoplošné obklady a dlažby.

● nové podlahy

● nové interiérové dvere, zárubne

● nová kuchyňa a kuchynská linka na mieru s LED podsvietením a vstavanými spotrebičmi (varná doska, digestor, rúra, umývačka riadu)

REKONŠTRUKCIA REINS

Byt bude dokončený v dizajnovom štandarde REINS. V galérii obrázkov môžete vidieť naše už komplet zrekonštruované a zariadené byty.

Nadčasový a zároveň účelný interiér navrhli dizajnéri a architekti z interiérového štúdia REINS, s ktorými si môžete dohodnúť osobnú konzultáciu.

Obhliadka nehnuteľnosti počas rekonštrukcie je možná. Kontaktujte nás a dohodneme si obhliadku.

Výhodou pri kúpe bytu v prebiehajúcej rekonštrukcii je, že si sami môžete zvoliť farebnosť štandardu, ktorý vám vieme na vyžiadanie zaslať.

POPIS BYTOVÉHO DOMU:

Byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome s novými výťahmi, veľmi dobre zrekonštruovaným interiérom. Veľmi dobré parkovanie priamo pred budovou.

LOKALITA:

Pri bytovom dome sa nachádzajú 2 základné školy, materská škola, baseballové ihrisko, potraviny. MHD vzdialená 3 minúty pešo.

BEZPEČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Všetky nehnuteľnosti v našom vlastníctve prešli hĺbkovou právnou aj technickou kontrolou. Rovnako ako naši klienti, aj my si musíme byť istý stavom nehnuteľností, ktoré kupujeme a rekonštruujeme.

REINS má za sebou viac ako 120 rekonštrukcií bytov a domov v Bratislave, Nitre a Trnave. Môžete sa tak spoľahnúť na kvalitu a skúsenosti.

CENA:

Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom.

Pri nehnuteľnostiach vlastnených našou spoločnosťou, NEPLATÍTE PROVÍZIU.

Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím vám ochotne pomôže náš firemný špecialista. Stretnutie si s ním môžete dohodnúť na čísle 0905 492 157

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Pokiaľ nie je uvedené inak, tak súčasťou ceny nie je zariadenie znázornené vo vizualizáciách. V prípade záujmu je možné nehnuteľnosť kúpiť aj bez dokončenia rekonštrukčných prác, pričom cena nehnuteľnosti bude náležite upravená.

KONTAKT:

Predajca: Erik Zemánek, Investment Manager

Telefón: 0905 492 157

Email: zemanek@reins.sk

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS?

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou.

Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite (pokiaľ nie sú v procese rekonštrukcie).

Pri rekonštrukciách nehnuteľností si dávame mimoriadne záležať na kvalite prác a použitých materiálov. Rekonštrukcie navrhuje priamo náš interný tím dizajnérov a architektov. Môžete sa spoľahnúť na účelové riešenia a nadčasový dizajn, ktorý sa vám bude páčiť aj o 10 rokov.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú!

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky.

REINS

Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt
Úžitková plocha 44,85 m²
Podlažie 11/13
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance


Bytový dom

Milana Marečka 18, 20, 22

  • Zateplený

  • Novší výťah

  • Zrekonštruovaná strecha

  • Zrekonštruovaný vchod

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS