Chcem ponuku

1 izbový byt, 39 m²
Silvánska 459/21

841 04, Bratislava

Ponúkame na predaj veľmi pekný 1 izb. byt s priestranným 6 m² balkónom cez celú šírku bytu na Silvánskej ulici 21. V byte je nová elektroinštalácia, nové stierky, podlahy, interiérové dvere, nová sanita v kúpeľni a wc, nová kuchynská linka. Byt sa nachádza v bytovom dome mimo hlavnej cesty a výhodou je aj bezproblémové parkovanie.

POPIS BYTU: – 1-izbový byt – podlahová plocha bytu: 32,55 m² – kompletná rekonštrukcia: nové stierky, sanita, podlaha, elektroinštalácia – plastové okná a plávajúca podlaha v celom byte – kuchynská linka – 6. poschodie s výťahom – priestranná loggia 6 m²

DISPOZÍCIA BYTU: – vstupná chodba – samostatné WC, kúpeľňa so sprchovým kútom – kuchyňa s východom na loggiu – obývacia izba s východ na loggiu – súčasťou bytu je aj kuchynská linka

Celková výmera bytu je 32.55 m² + loggia 6 m² .

LOKALITA: Kompletná občianska vybavenosť (obchody, reštaurácie, úrady…), dostupnosť do centra mesta novovybudovanou električkovou traťou. Parkovanie pred bytovým domom je bezproblémové.

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Všetky potrebné informácie nájdete na našom webe alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 1 izbový byt
Úžitková plocha 39 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS