Chcem ponuku

3 izbový byt, 73,23 m²

841 08, Bratislava

Predáme veľmi pekne zrekonštruovaný 3 izb. byt na ul. Štefana Králika č. 8. Byt sa na 5. P. v 8 poschodovom dome, s rozlohou 73,28 m², vrátane pivnice. V byte je nová elektroinštalácia vrátane revíznej správy , nové stierky, podlahy, interiérové dvere, nová sanita v kúpeľni, nová kuchynská linka so spotrebičmi, vstavaná skriňa v chodbe a spálni. Z kuchyne je východ na loggiu, s rozlohou 3,3 m². Byt ešte nebol obývaný a čaká na nových majiteľov.

POPIS BYTU: – 3 izby – podlahová plocha bytu 69,98 m² – kompletná rekonštrukcia: nové stierky, sanita, podlaha, elektroinštalácia s revíznou správou – plastové okná v celom byte, – pivnica 1,68 m², – poschodie 5/8.

DISPOZÍCIA BYTU: – predsieň, – 3x izba, – samostatná kuchyňa, – loggia, – kúpeľňa s WC, – samostatné WC – pivnica.

POPIS BYTOVÉHO DOMU: panelový bytový dom, vchod na elektrický čip LOKALITA: výborná, kompletná občianska vybavenosť, lokalita je obklopená zeleňou, možnosti trávenia voľného času v lesoparku Devínska kobyla

Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš hypotekárny špecialista.

Pri nehnuteľnostiach vlastnených našou spoločnosťou, NEPLATÍTE PROVÍZIU.

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Všetky potrebné informácie nájdete na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt
Úžitková plocha 73,23 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS