Chcem ponuku

2.5 izbový byt, 71 m²

821 02, Bratislava - Ružinov

Predáme veľký 2,5 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova, na Radarovej ulici. Byt je v pôvodnom veľmi udržiavanom stave, s možnosťou okamžitého bývania. Celková rozloha bytu je 70,73 m2 vrátene loggie a pivnice. Byt sa nachádza na 6. poschodí zo 6 poschodového domu.

POPIS BYTU: Byt má priestrannú chodbu, s možnosťou umiestnenia veľkého šatníka. Dve veľké nepriechodné izby a malú izbičku vedľa kuchyne, s možnosťou zmeny dispozície. Je tam murovanú kúpeľňa, samostatné WC. Z obývacej izby je východ na loggiu. Byt je orientovaný na dve strany, je svetlý s výhľadom na Karpaty. V byte sú plastové okná, je čerstvo vymaľované a v byte sú vybrúsené drevené parkety. Murovaná pivnica k bytu je na medziposchodí.

POPIS DOMU: Dom je zateplený, strecha je po rekonštrukcii, nový výťah.

PREČO JE VÝHODNÉ KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ? Radarová ulica patrí do vyhľadávanej lokality Ružinova, ponúka výbornú infraštruktúru. Zastávka MHD sa nachádza neďaleko Bytového domu.

Súčasťou ceny sú všetky právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš firemný špecialista

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 2.5 izbový byt
Úžitková plocha 71 m²
Novostavba Áno
Notárske overenie Áno
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS