Chcem ponuku

5 izbový dom, 157 m²

821 05, Bratislava - Ružinov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Predáme slnečný, dvojpodlažný 5 izbový rodinný dom – 10 ročnú novostavbu, s možnosťou prerábky na dvojgeneračný dom, nachádzajúci sa mestskej časti Ružinov, Nové Záhrady. Rodinný dom je samostatne stojaci, postavený vo vyššom štandarde na pozemku o rozlohe 554 m2. Zastavaná plocha je 133 m2, obytná plocha 157 m2. Na pozemku sa nachádza zrekonštruovaný záhradný domček o veľkosti 19 m2.

Rodinný dom má: – valbovú strechu, – dve podlažia, I. nadzemné podlažie 133 m2, II. nadzemné podlažie 43 m2, možnosť rozšíriť druhé podlažie na komplet celý pôdorys RD čím vznikne dvojgeneračný dom, so samostatnými vchodmi, – 5 miestností plus samostatná kuchyňa, 3x kúpeľňa, 2x vaňa, 2x sprcha, 3x toaleta, v obývačke funkčný krb, prístup na terasu a do záhrady z jedálne aj z kuchyne, izby na poschodí majú vstup na balkón, – okná aj dvere majú siete proti hmyzu + výklopné vonkajšie rolety, čo zvyšuje bezpečnosť, – pozemok celkovo 554 m2, z toho 402 okrasná záhrada a trávnik s automatickou závlahou, – 2 studne na pozemku – v záhrade, – na pozemku prístrešok pre 2 autá, záhradný hobby domček (19 m2) so záhradným grilom a krbom, záhradné posedenie, dieľnička, zázemie, s automatickými zaťahovacími roletami, záhradné WC, – diaľkovo ovládaná posuvná brána – vstup pre auta z ulice pod prístrešok, – pekná tichá lokalita, veľa zelene, v okolí novostavby rodinných domov, – všetky IS.

KÚRENIE: tepelné čerpadlo – podlahové kúrenie v celom dome + funkčný krb v obývačke, klimatizácia v celom dome. Vlastná čistička odpadových vôd + trativod na dažďovú vodu, možnosť pripojiť sa na verejnú kanalizáciu, príprava na pripojenie hotová, nízke prevádzkové náklady, slnečný pozemok, zeleň okolo, z dôvodu existencie ČOV, neplatí sa stočné, Celý RD bol postavený vo vyššom štandarde. Predáva sa bez tiarch, zjavných vád, stačí sa nasťahovať. Hypotéka možná.

Dom je vhodný pre: rodinu, aj viac generácií (dva samostatné byty so samostatnými vchodmi) po nenáročnej rekonštrukcii, kombinácia bývania a podnikania, kancelárska (predná časť domu) oddelená od obytnej časti, má kúpeľňu aj samostatnú toaletu, kombinácia bývania a podnájmu (jeden byt môže byť prenajatý a tým splácať pripadnú hypotéku), na firemné využitie, 157 m2 obytnej plochy, možnosť vytvorenia 5 uzavretých kancelárií, 2x parkovanie pod prístreškom + ďalšie vozidlo vo dvore + dobré parkovanie na ulici, investícia (možnosť prenájmu celého objektu).

Dom sa nachádza v mestskej časti Ružinov, v tichej zelenej lokalite, so zástavbou rodinných domov. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Dobrá dopravná infraštruktúra – v blízkej dostupnosti napojenie na diaľničný obchvat aj dostupnosť MHD. Neďaleko sa nachádza rameno Dunaja (10 minút chôdze), Vrakuňský lesík, cyklotrasa až do Gabčíkova.

Pre doplnenie akýchkoľvek informácií nás neváhajte kontaktovať.

Vybavuje: Tučník, 0918 262 418, email: tucnik@reins.sk, www.reins.sk

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Všetky potrebné informácie nájdete na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 5 izbový dom
Úžitková plocha 157 m²
Rozloha pozemku 554 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS