Chcem ponuku

2 izbový byt, 46 m²
Žabotova

811 04 , Bratislava - Staré Mesto

Ponúkame na predaj podkrovný 2+1i byt na Žabotovej ulici v Starom Meste. Nachádza sa na 4 poschodí zo 4 ako jediný byt na poschodí. Rozloha bytu je 58,61 m2

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou na jar 2011, v rámci ktorej bola menené elektroinštalácia, nové omietky a maľovky, výmena radiátorov, oprava strešnej krytiny, montáž bytového elektronického alarmu, nová prípojka vody a dopadu v kuchyni, nová kuchynská linka a spotrebiče (elektrická rúra, indukčná varná doska, komínový digestor), vybudovanie vyvýšených "pódií" v obytných izbách . nové drevené podlahy, montáž klimatizácie s dosahom na celý byt, nové osvetlenie, vnútorné keramické parapetné dosky, nové žalúzie a sieťky proti hmyzu. nové IT rozvody a rozvody káblovej televízie.

V roku 2009 prebehla čiastočná rekonštrukcia kúpeľne a WC, menená dlažba v predsieni a kuchyni, plastové okná, bezpečnostné a interiérové dvere.

Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej a priestrannej kúpeľne so sprchovacím kútom, samostatného WC, kuchyne, prechodnej obývačky, spálne so samostatným oddeleným šatníkom. K bytu prislúcha aj pivnica, ktorá nie je započítaná do rozlohy bytu.

Všetky okná smerujú na západ s výhľadom na Slavín a tenisové kurty. Byt je veľmi tichý, napriek svojej polohe pri Hlavnej vlakovej stanici. Mesačné náklady spojené s bývaním sú vo výške 150€/mesiac (kúrenie, SV, TUV), a 53€/mesiac za odber elektrickej energie (indukčná varná doska, elektrická rúra, klimatizácia ...). Internet a TV je v bytovke poskytovaná od UPC. Plyn je v byte zavedený, ale nepoužíva sa a prípojka je zaplombovaná.

Opis bytového domu:

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 1958, má vlastnú spoločnú plynovú kotolňu vybudovanú v roku 2009. V roku 2013 sa vykonalo zateplenie bytu z vonkajšej strany, k bytu prislúcha spoluvlastnícky podiel na spoločnom uzatvorenom dvore, do ktorého majú prístup iba vlastníci bytov. Na rok 2020-2021 sa pripravuje revitalizácia dvora s dôrazom na spoločenské a oddychové využitie. Plánuje sa vybudovanie novej spoločnej elektroinštalácie. V pivničných priestoroch sa budú meniť plastové okná.

Lákavá ponuka, ale už menej lákavý stav nehnuteľnosti?

Vytvoríme vám domov, po ktorom túžite. 

Naši dizajnéri, v spolupráci s vami, vám aj tento byt vedia kompletne zrekonštruovať tak, aby vyhovoval vášmu štýlu. Prvá fotka predstavuje vizualizáciu bytu, po našej rekonštrukcii.


Kontakt: lehocka@reins.sk, 0905944262

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt
Úžitková plocha 46 m²
Podlahová plocha 46 m²
Pivnica Áno
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS