Chcem ponuku

4 izbový dom, 144 m²

956 02, Urmince - Topoľčany

RD je situovaný v príjemnej, tichej časti v obci Urmince, vzdialenej len 7 km od mesta Topolčian.

Dom má úžitkovú plochu 144m2. Tvorí ho prízemie s verandou, obývacia miestnosť, 3 izby, samostatné WC, kúpelňa s vaňou a sprchovým kútom, kuchyňa s jedálňou a kotolňa. RD bol postavený v roku 1964 z tehly, na betónových základoch. Stropy sú drevené trámové, konštrukcia strechy je stanová zo škridly. RD bol zrekonštruovaný – nový plynový kotol, plastové okná so žalúziami v celom RD, nová kúpeľna, omietky, zateplenie stien a stropov, vonkajšie omietky. V izbách sú pekné dubové parkety a na chodbách keramické dlažby. Kúrenie v dome je ústredné, veľkým plusom je aj kozob s uzatvoreným ohniskom, ktorý sa nachádza v obývacej miestnosti.

K domu prislúcha rovinatý pozemok o výmere 824 m2, so záhradou, letnou kuchynkou a hospodárskou budovou. Celý pozemok je oplotený, nachádzajú sa na ňom 2 studne. Dom je napojený na inžinierske siete – kanalizačná prípojka, splašková, prípojka zemného plynu, domáca vodáreň, prípojka zo studne. Stavba letnej kuchynky pozostáva z verandy, chodby, spajze s predsieňou, izby, kúpelne a kuchyne.

Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš firemný špecialista.

Pri nehnuteľnostiach vlastnených našou spoločnosťou, NEPLATÍTE PROVÍZIU.

Kontakt: lehocka@reins.sk 0905944262

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Všetky potrebné informácie nájdete na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 4 izbový dom
Úžitková plocha 144 m²
Rozloha pozemku 824 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS