Chcem ponuku

4 izbový byt, 86 m²

, Nitra - Klokočina

Na predaj 4 izbový byt 86 m² na Jurkovičovej ulici č. 8, v Nitre. Vhodné pre tých, čo nechcú plytvať hotovosťou, svojim časom a energiou na rekonštrukciu. Štyri samostatné nepriechodné izby, šatník, špajza, veľká kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, balkón a plechová pivnica. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: kúpeľňa s novými obkladmi a sanitou, nové WC, stierky, podlahy. Okná sú plastové. Byt je na 6. p. zo 7. Dom je zateplený s rekonštruovanou strechou, má vymenené stupačky a rekonštruovaný výťah. Dolná časť Klokočiny je jedna z najlepších lokalít v Nitre z hľadiska občianskej vybavenosti aj dopravy a dostupnosti do centra, mestského parku alebo na diaľnicu.

POPIS BYTU: 4-izbový byt, podlahová plocha bytu: 86 m², nové stupačky, balkón 3,2 m², pivnica 2,4 m², poschodie 6/7.

DISPOZÍCIA BYTU: 4 x nepriechodná izba, obývačka s balkónom, vstupná chodba so šatníkom, samostatná kuchyňa so špajzou, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, umývadlom

POPIS BYTOVÉHO DOMU: Dom je zateplený s rekonštruovanou strechou, má vymenené stupačky a rekonštruovaný výťah.

LOKALITA: Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite. V blízkosti domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Škola, škôlka, pošta, detské ihriská, Kaufland, Lidl, Billa, nákupné centrum s DM drogéria, Okay elektro, TAKKO fashion, Sportisimo, Deichmann, KIK, poliklinika, lekárne, autobusové zastávky, hokejová a športová hala.

CENA: Predajná cena 118.800 € zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Pri nehnuteľnostiach vlastnených našou spoločnosťou, NEPLATÍTE PROVÍZIU. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš firemný špecialista. Stretnutie si s ním môžete dohodnúť na čísle 0905 444 045.

ĎALŠIE INFORMÁCIE Spoločnosť REINS práve nehnuteľnosť rekonštruuje. Vizualizácie uvedené v tomto inzeráte znázorňujú budúci stav po ukončení stavebných prác. Súčasťou ceny nie je zariadenie znázornené vo vizualizáciách. V prípade záujmu je možné nehnuteľnosť kúpiť aj bez dokončenia rekonštrukčných prác, pričom cena nehnuteľnosti bude náležite upravená.

KONTAKT: Kontakt: Igor Husár Telefón: 0917 884 187 Email: husar@reins.sk

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS? REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania. Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností. Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovieme všetky otázky.

REINS Predajte nehnuteľnosť bez čakania

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt
Úžitková plocha 86 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS