Chcem ponuku

2 izbový byt

821 02, Bratislava - Ružinov

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt na Kozmonautickej ulici 3, v mestskej časti Bratislava II. Ružinov. Byt sa nachádza na 4. poschodí, v 6 poschodovom bytovom dome s výťahom. Celková výmera bytu je 43,48 m2.

POPIS BYTU: Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v októbri 2018. Súčasťou rekonštrukcie bytu sú: nové bezpečnostné vchodové a interiérove dvere, plastové okná so žalúziami, nová podlaha, elektroinštalácia v celom byte. Vstupná chodba je priestranná so vstavanou skriňou, Byt má jednu samostatnú izbu a obývaciu izbu spojenú s kuchyňou. V kúpeľni sú nové obklady, dlažba, nová sanita, umývadlo, batérie a samozrejmosťou sú nové rozvody. K bytu prislúcha pivnica s výmerou 1,5 m2.

POPIS BYTOVÉHO DOMU: Dom je zateplený, strecha po rekonštrukcii.

LOKALITA: Príjemná, tichá lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou. Zastávka MHD je v blízkosti bytového domu. Parkovanie je v okolí bytového domu.

Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš firemný špecialista.

Pri nehnuteľnostiach vlastnených našou spoločnosťou, NEPLATÍTE PROVÍZIU.

Kontakt: 0905 944 262 lehocka@reins.sk

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt
Rozloha pozemku 43,48 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS