Chcem ponuku

Byt, 17 m²

831 03, Bratislava - Nové mesto

Predáme útulnú garsónku na ul. Čsl. parašutistov, po čiastočnej rekonštrukcii. Bytík má rozlohu 17,55 m2 vrátane pivnice. Nachádza sa na 2. poschodí v zateplenom bytovom dome, s výťahom.

POPIS INTERIÉRU BYTU: Vstup do bytu je priamo do malej kuchynky s kuchynskou linkou. Kúpeľňa so sprchovacím kútom je spojená s WC. Izba je veľmi útulná a svetlá, má kvalitné eurookno. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, nová kúpeľňa s vymenenými elektrickými rozvodmi, kuchynská linka a kvalitné eurookno v izbe.

PREČO JE VÝHODNÉ KÚPIŤ TÚTO NEHNUTEĽNOSŤ? Výhodou nehnuteľnosti je tiché zelené prostredie, dobré parkovanie, výborná dostupnosť do centra mesta, v blízkosti je nákupné centrum Slimák. Mesačné náklady sú 50 € + elektrina. Byt je vhodný aj ako investícia a je vo výbornej lokalite.

Súčasťou ceny sú všetky právne poplatky a katastrálne poplatky, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, s čím Vám ochotne pomôže náš firemný špecialista.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0905 444 045, alebo prostredníctvom e-mailu teplanova@reins.sk

Zobraziť celý popis
Úžitková plocha 17 m²
Novostavba Áno
Postavené 1919
Notárske overenie Áno
Technická previerka Áno
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS