Chcem ponuku

3 izbový byt, 76 m²

900 41, Bratislava - Okolie

Ponúkame na predaj 3 izb. byt s veľkou murovanou pivnicou a samostatnou garážou v Rovinke, na Školskej ulici. Byt sa nachádza na 1.p./2. V dome je šesť bytov, 3 byty nad sebou. Byt má rozlohu 74,62 m² bez balkóna. Garáž je samostatne stojaca, v bezprostrednej blízkosti bytového domu. Bytový dom sa nachádza v slepej ulici, v tichej lokalite Rovinky. Byt prešiel rekonštrukciou, má samostatné kúrenie plynovým kotlom. POPIS BYTU: – 3 izbový byt s nepriechodnými izbami, – podlahová plocha bytu: 74,62 m², – čiastočná rekonštrukcia, – plastové okná v celom byte, – kúpeľňa po 4 ročnej rekonštrukcii s oknom, samostatné WC, – plávajúce podlahy v izbách, dlažba v kuchyni a na chodbe, – balkón 1,5 m², – pivnica 8,12 m², – poschodie 1/2.

DISPOZÍCIA BYTU: – chodba – 3x nepriechodná izba, – kuchyňa s východom na balkón, – kúpeľňa so vaňou a veľkým oknom, – samostatné WC.

LOKALITA: Tichá lokalita, kompletná občianska vybavenosť.

Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš hypotekárny špecialista.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Všetky potrebné informácie nájdete na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt
Úžitková plocha 76 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS