Chcem ponuku

3 izbový byt, 74 m²
Švabinského 10

851 01, Bratislava - Petržalka

Ponúkame na predaj 3 + 1 izbový byt s loggiou o výmere 74m2 v zateplenom bytovom dome s výťahom na ul. Švabinského 10, Petržalka - Bratislava.

Byt je situovaný na 3. z 8. poschodí vo vnútornej sekcii bytového domu. Je orientovaný na 2 svetové strany (východ, západ). Má výbornú dispozíciu pozostávajúcu z 3 obytných izieb, kuchyne, predsiene, haly, kúpeľne, samostatného WC a loggie. K bytu patrí aj pivnica na prízemí bytového domu.

Výmery jednotlivých miestností:

- Obývacia izba : 19,16m2

- Spálňa 1: 12,20m2

- Spálňa 2: 11,97m2

- Hala : 8,12m2

- Chodba: 2,41m2

- Kuchyňa: 10,55m2

- Kúpeľňa: 2,98m2

- WC : 1,00m2

- Loggia : 3,50m2

- Pivnica: 1,66m2

V byte momentálne prebieha kompletná rekonštrukcia, ktorá bude ukončená začiatkom septembra 2020. Byt bude dokončený v dizajnovom štandarde, ktorý je možné vidieť v galérii ilustračných obrázkov alebo design manuáli TOP štandardu, ktorý Vám zašleme na vyžiadanie. Nadčasový a zároveň účelný interiér navrhli dizajnéri a architekt z interiérového štúdia REINS, s ktorými si môžete dohodnúť osobnú konzultáciu ohľadom detailov rekonštrukcie.

Rekonštrukcia zahŕňa:

 • nové elektrické rozvody, stropné svietidlá, vypínače zásuvky Legrand

 • nové vodoinštalačné rozvody

 • nové stierky v celom byte

 • nová kúpeľňa a WC, nemecké batérie a vaňa, umývadlo so skrinkou, WC závesné rimless, soft close sedátko, rektifikované veľkoplošné obklady a dlažby.

 • nové podlahy

 • nové interiérové dvere, zárubne

 • nová kuchyňa a kuchynská linka na mieru s LED podsvietením a vstavanými spotrebičmi (varná doska, digestor, rúra, umývačka riadu)

Cena 179 800 € je už po rekonštrukcii vo variante top štandard, teda vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi.

V prípade záujmu je možné nehnuteľnosť kúpiť aj so zariadením alebo aj bez dokončenia rekonštrukčných prác, pričom cena nehnuteľnosti bude náležite upravená. Kolegovia z dizajnového oddelenia si s vami radi dohodnú konzultáciu. Fotografie uvedené v tomto inzeráte sú z našej realizácie rovnakého typu bytu v Petržalke a znázorňujú budúci stav po ukončení stavebných prác.

POPIS BYTOVÉHO DOMU:

Bytový dom prešiel rozsiahlou revitalizáciou: nová strecha; zateplená a zrekonštruovaná fasáda; plastové okná; nové dva vstupy do byt. domu ( predný aj zadný); nové schránky ; vyregulované kúrenie. Na 4 byty je jedna spoločná miestnosť na odkladanie bicyklov, kočiarov atp. Veľa parkovacieho miesta hneď pri dome.

LOKALITA:

Z oboch strán bytu je výhľad na zeleň čo pocitovo veľmi spríjemní celkový dojem. Lokalita je bohatá na občiansku vybavenosť, cez školy, škôlky, reštaurácie, kaviarne, obchody a obchodné centrá až po fitness a športoviská . V blízkosti je cyklotrasa a lesopark. Do centra mesta je na skok a je tu výborná dopravná infraštruktúra s prepojením na mestský okruh a diaľnicu D1 alebo smer Česká Republika D2.

CENA:

Predajná cena 179 800 €, zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Pri nehnuteľnostiach vlastnených našou spoločnosťou, NEPLATÍTE PROVÍZIU. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím vám ochotne pomôže náš firemný špecialista.

Obhliadka nehnuteľnosti počas rekonštrukcie je možná. Kontaktujte nás na čísle 0905 444 045 a dohodneme si obhliadku.

KONTAKT:

Milka Teplanová 0905 444 045 teplanova@reins.sk

BEZPEČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Všetky nehnuteľnosti v našom vlastníctve prešli hĺbkovou právnou aj technickou kontrolou. Rovnako ako naši klienti, aj my si musíme byť istý stavom nehnuteľností, ktoré kupujeme a rekonštruujeme.

REINS má za sebou viac ako 120 rekonštrukcií bytov a domov v Bratislave, Nitre a Trnave. Môžete sa tak spoľahnúť na kvalitu a skúsenosti.

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS?

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou.

Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite (pokiaľ nie sú v procese rekonštrukcie).

Pri rekonštrukciách nehnuteľností si dávame mimoriadne záležať na kvalite prác a použitých materiálov. Rekonštrukcie navrhuje priamo náš interný tím dizajnérov a architektov. Môžete sa spoľahnúť na účelové riešenia a nadčasový dizajn, ktorý sa vám bude páčiť aj o 10 rokov.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú!

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky.

REINS

Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt
Úžitková plocha 74 m²
Podlažie 4/9
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

 • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

 • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

 • Riešenie komplexných situácií

 • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS