Chcem ponuku

3 izbový byt, 69 m²
Dopravná 3121/10

831 06, Bratislava - Rača

Ponúkame na predaj novozrekonštruovaný 3 izb. klimatizovaný a čiastočne zariadený byt v atraktívnej zelenej lokalite na začiatku Rače na Dopravnej 10. Byt je situovaný na 1. poschodí z 8 v zrekonštruovanom a zateplenom dome, orientovaný je na 2 svetové strany.

V byte bola prevedená kompletná rekonštrukcia - v štandarde novostavby, čo zahŕňa výmenu elektrických rozvodov, zásuviek, vypínačov a ističov, rozvody vody, nové stierky na stenách, maľovky, podlahy, interiérové dvere, komplet nová samostatná kúpeľňa s vaňou, umývadlom so skrinkou, s novými vodovodnými batériami, prípravou pre automatickú práčku, komplet nové samostatné WC,  

V byte sú umiestnené 2 samostatné klimatizačné jednotky. 

Zariadenie bytu tvoria  kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, rolldor skrine v chodbe a v spálni, spálňová zostava (posteľ, rošty, nočné stolíky, vstavaná skriňa). 

Byt má veľkorysú plochu, je orientovaný na 2 svetové strany a má výbornú dispozíciu pozostávajúcu z 3 samostatných miestností, 2 spálne a jedna rozmerná obývačka s východom na priestrannú zasklenú loggiu (cca 4 m2), samostatnej kuchyne so spotrebičmi, predsiene, chodby, kúpeľne a WC. K bytu patrí aj pivnica na prízemí bytového domu o veľkosti 1,2 m2. 

Celková výmera podlahovej plochy bytu vrátane príslušenstva /bez plochy loggie/ je 69,03m2

Parkovanie  priamo pri dome z oboch strán. 

Celý bytový dom je zateplený a prešiel rekonštrukciou vstupných priestorov,  elektrorozvodov, vodoinštalácie a stupačiek. Parkovanie je bezproblémové, do pár metrov od vchodu. Neďaleko sa nachádza obchod, lekáreň, reštaurácia a pub. Nákupné centrum Vajnoria je vzdialené 2 min. autom, resp. 3 zastávky autobusom spred domu. MHD zastávka je vzdialená 50 m od domu.  V blízkosti je materská škola a najväčšie verejne dostupné známe detské a športové ihrisko (všetky loptové hry, tenis, bežecký okruh)  je 100 m od domu.

Medzi výhody tohto bytu patrí:  budete prvý majiteľ novozrekonštruovaného bytu, veľkorysá plocha bytu a zaujímavá dispozícia bezproblémové parkovanie pri dome, najväčšie verejne dostupné známe detské a športové ihrisko 100 m od domu dobrá dopravná dostupnosť - autobusy 52, 56 pri dome, napojenie na električkovú trať zelená lokalita

Cena: 184 900 € a obhliadky: 0918 262 418

REINS Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt
Úžitková plocha 69 m²
Podlahová plocha 65 m²
Pivnica Áno
Balkón/Terasa Áno
Podlažie 1/8
Stav nehnuteľnosti Predané

Rekonštrukcia nehnuteľnosti

Dizajnové oddelenie REINS Home každý mesiac vytvára nové bývanie pre našich klientov. Zameriavame sa na nadčasový dizajn, účelovosť, kvalitné prevedenie a rozumné ceny. Vďaka nášmu zabehnutému procesu, overeným postupom a skúsenosťami s veľkým počtom rekonštrukcií dokážeme spoľahlivo navrhnúť a dodať váš vysnívaný domov.

  • Rekonštrukcia REINS Home je na kľúč

  • Máte možnosť čiastočne meniť rekonštrukciu pred aj počas stavebných prác

  • Nehnuteľnosť vieme uviesť do štandardu alebo aj zariadiť

  • Máte možnosť doobjednať Smart Home paket (osvetlenie, audio)

  • Zrekonštruovali sme už viac ako 100 nehnuteľností

Dohodnúť si konzultáciu
Ing. Blanka Ondrušová

Manažér rekonštrukcie tejto nehnuteľnosti


Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS