Chcem ponuku

2 izbový byt, 54,18 m²
Kadnárova

, Bratislava - Rača

Ponúkame na predaj veľmi pekný 2 izb. byt na Kadnárovej ul., v tehlovom dome. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 8 rokmi, ktorá spočívala vo výmene okien, elektroinštalácie, interiérových dverí, rekonštrukcie WC a kúpeľne, novej kuchynskej linky. Byt má dve samostatné izby, samostatnú kuchyňu, francúzsky balkón, v chodbe vstavanú skriňu a dve murované pivnice. Má samostatné kúrenie, v kúpeľni elektrické podlahové kúrenie. Prevádzkové náklady si môže majiteľ regulovať podľa spotreby. Mesačné poplatky: správca 65 €, elektrina 30 €, plyn 30 €. Byt je na 2. p./3. Dom prešiel rekonštrukciou, je zateplený, má vymenené stupačky. Byt má rozlohu 54,18m2.

POPIS BYTU:

  • 2-izbový byt podlahová plocha bytu: 53,06 m²

  • fancúzsky balkón murovaná pivnica 3 m2,

  • menšia murovaná pivnica 1 m2

  • poschodie 2/3

DISPOZÍCIA BYTU:

2x nepriechodná izba vstupná chodba samostatná kuchyňa veľká kúpeľňa s masážnou vaňou, umývadlom a WC

POPIS BYTOVÉHO DOMU:

Dom je zateplený .

LOKALITA:

Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v Krasňanoch. Príjemné prostredie, veľa zelene, výborná infraštruktúra. V blízkosti je kúpalisko, športový areál.

CENA:

Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím vám ochotne pomôže náš firemný špecialista. Stretnutie si s ním môžete dohodnúť na čísle 0905 444 045.

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS?

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou.

Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite (pokiaľ nie sú v procese rekonštrukcie).

Pri rekonštrukciách nehnuteľností si dávame mimoriadne záležať na kvalite prác a použitých materiálov. Rekonštrukcie navrhuje priamo náš interný tím dizajnérov a architektov. Môžete sa spoľahnúť na účelové riešenia a nadčasový dizajn, ktorý sa vám bude páčiť aj o 10 rokov.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú!

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky.

REINS Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt
Úžitková plocha 54,18 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS