Chcem ponuku

2 izbový byt, 43 m²

821 02, Bratislava - Ružinov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj bezbariérový, dvojizbový byt po kompletnej novej rekonštrukcii na ul. Sputnikova 3, v mestskej časti Bratislava II, Ružinov. Byt sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží v 6 poschodovom bytovom dome s výťahom (z vchodu je vstup rovno do výťahu bez schodov). Celková výmera bytu je 43,38 m2, úžitková plocha 42,38 m2 + 1 m2.

POPIS BYTU: – 2-izbový byt, – kompletná rekonštrukcia, – podlahová plocha bytu: 42,38 m2, – plastové okná so žalúziami v izbách, – pivnica 1 m2 – poschodie 4/6.

Byt je v procese rekonštrukcie, v rámci ktorej bude vylepšená dispozícia bytu, nové stierky, rozvody vody, elektriny, nová kúpeľňa, WC, dvere a podlahy. V byte sú plastové okná. Pozostáva so vstupnej chodby, veľkej obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou, jednej neprechodnej izby, kúpeľne/WC. K bytu prislúcha pivnica. Plánované dokončenie bytu je 18.03.2019.

DISPOZÍCIA BYTU: – obývacia izba s kuchyňou – 1 x izba – chodba, – kúpeľňa s vaňou a WC.

POPIS BYTOVÉHO DOMU A POZEMKY Bytový dom je zateplený, nová strecha, nová vstupná brána na čip. Pozemky pod bytovým domom sú v podielovom spoluvlastníctve vlastníkov bytov.

LOKALITA: Príjemná, tichá lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, výborná dostupnosť do mesta aj okolitých nákupných centier.

CENA: Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš firemný špecialista.

KONTAKT: Milka Teplanová, Director of Sales Telefón: 0905 444 045 Email: teplanova@reins.sk

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania. Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností. Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite. Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Všetky potrebné informácie nájdete na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky. REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt
Úžitková plocha 43 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS