Chcem ponuku

2 izbový byt, 55 m²

, Bratislava - Staré mesto

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj tichý, svetlý dvojizbový byt na Radlinského ul.36 , Bratislava I – Staré mesto. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží v 6 poschodovom tehlovom bytovom dome. Úžitková plocha bytu je 55m2, výmera bytu je 46,06 m2 + murovaná pivnica 8,99 m2.Podlahová plocha miestností:izba 1 so šatníkom 11,05 m2 izba 2 obývacia 24,25 m2 predsieň 5,10 m2 kúpeľňa 4,08 m2 WC 1,58 m2POPIS BYTU:Byt je po kompletnej novej rekonštrukcii, v rámci ktorej bola vylepšená dispozícia bytu, nové stierky, rozvody vody a elektriny, kúrenie, nová kúpeľňa, WC, dvere a podlahy. V byte sú plastové okná, vlastný kotol. Pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou, jednej neprechodnej izby so šatníkom, kúpeľne a samostatného WC. Byt je orientovaný do tichého vnútrobloku.BYTOVÝ DOM A POZEMKY

Bytový dom je zateplený a starostlivo udržiavaný. K bytu prislúcha spoluvlastnícky podiel na pozemkoch pod domom a v okolí, v celkovej výmere 1319 m2. Tak isto je majiteľ bytu spolumajiteľom aj nebytového priestoru s výmerou 173 m2, ktorý sa prenajíma a výťažok z nájmu je využívaný na čiastočnú úhradu nákladov zo spoločného fondu. Z uvedeného dôvodu sú aj zálohové správcovské platby veľmi nízke – 42,-EUR/mesačne.

LOKALITA

Veľmi príjemná tichá lokalita s bohatou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do centra mesta.

Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. S financovaním kúpy na hypotekárny úver Vám ochotne pomôže náš firemný špecialista.

Pri nehnuteľnostiach vlastnených našou spoločnosťou, NEPLATÍTE PROVÍZIU.

Kontakt: 0905 444 045

Email: teplanova@reins.sk

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Všetky potrebné informácie nájdete na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Projektový manažér rekonštrukcie

Marián Drinka Renovation Project Manager @ REINS

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt
Úžitková plocha 55 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS