Chcem ponuku

1,5 izbový byt, 48,6 m²
Račianska

831 03, Bratislava - Nové Mesto

Ochráňte svoje peniaze pred infláciou. Investujte dnes do nehnuteľnosti so štandardom z budúcnosti. Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj moderný veľkometrážny 1,5 izbový byt – novostavbu pred kolaudáciou s veľkorysou loggiou a parkovacím státím.

Byt sa nachádza na 7./8p. v novostavbe GUTHAUS na Račianskej ulici, na skok do mesta, 2 kroky do prírody na piatom poschodí s pekným výhľadom na Karpaty.

Byt má výmeru 39,6 m2 + loggia 7 m2 + pivnica 2m2 a pozostáva zo vstupnej chodby, kuchynského kútu, obývačkovej časti a opticky oddelenej časti na spanie. Z obývačky je výstup na veľkú loggiu s nádherným výhľadom na Karpaty.

Štandard bytu okrem iného zahŕňa hliníkové okná, drevená podlaha, stropné kúrenie a chladenie. Byt sa predáva v štádiu holobyt s dokončenou elektroinštaláciou, prípravou pre svetlá, s dokončenou kúpeľňou a WC a prípravou pre kuchynskú linku.

Výnimočná architektúra celého projektu zasadená v zelenom okolí ponúka mnohé nadštandardné služby a možnosti (záhradný dvor s altánkom a grilom, letnou terasou, športoviskami, priestor na uskladnenie bicyklov, ideálne pre športovcov, aktívnych ľudí, resp. pár, ktorý chce využívať všetky benefity mesta a byť nezávislý.

Praktická poloha a dostupnosť lokality dáva možnosť mať všetko po ruke – či už pešo, prostredníctvom MHD alebo na bicykli.

BONUS: Architektonický návrh a projekt zariadenia, tak ako na obrázkoch, je v cene súčasťou ponuky.

Cena bytu: 189 900 €.

K bytu je možnosť dokúpiť aj parkovacie státie / parking 19 900 € .

Bližšie informácie a kontakt: 0918 262 418

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 1,5 izbový byt
Úžitková plocha 48,6 m²
Podlahová plocha 41,6 m²
Pivnica Áno
Balkón/Terasa Áno
Podlažie 7/8
Výťah Áno
Stav nehnuteľnosti Na predaj

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS