Chcem ponuku

3 izbový dom, 98 m²
Krajinská 10466/81

821 06, Bratislava - Podunajské Biskupice

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom ,ktorý sa nachádza na Krajinskej ulici v Podunajských Biskupiciach. Rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby 3 obytných miestností a samostatnej kuchyne,kúpelne a WC. Dom je postavený v 60 tych rokoch z pálenej tehly a je čiastočne podpivničený.Pred piatimi rokmi boli vymenené okná za plastové, čiastočne položené parkety ,inak je v pôvodnom zachovalom stave. Rodinný dom má výmeru 98 m2 .Je postavený na rovinatom pozemku s výmerou 1255m2.

Cena : 214990e Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky za vklad do katastra,pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu hypotekárnym úverom ,čo vám radi komplexne zabezpečíme.

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Všetky potrebné informácie nájdete na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 3 izbový dom
Úžitková plocha 98 m²
Rozloha pozemku 1255 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS