Chcem ponuku

3 izbový byt, 68 m²
Mestská 271/7

831 03, Bratislava - Nové mesto

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izb.byt na Mestskej ulici, ktorý sa nachádza v tehlovej stavbe s uzavretým dvorom.Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží nízkopodlažného tehlového bytového domu.

Byt je orientovaný na dve svetové strany.Byt pozostáva z predsiene,samostatnej kuchyne,obývacej izby,samostatné WC,kúpeľne a dvoch nepriechodných spální.

Popis bytu: – 3 izb. byt – výmera 65 m2 – byt je v rekonštrukcii,fotky sú z našich predchádzajúcich realizácií. – kompletná rekonštrukcia – nové podlahy,vstupné a interiérové dvere – nová elektroinštalácia,rozvody vody a odpady – nové kúrenie a radiátory

Popis bytového domu: Tehlový nízkopodlažný bytový dom s uzavretým dvorom ,pozemky pod bytovým domom sú v podielovom spoluvlastníctve.

Lokalita: Skvelá lokalita v blízkosti Račianskeho mýta, disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou školy ,škôlky,MHD,lekáreň,obchody Parkovanie pred a v okolí bytového domu.

Cena Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky za vklad do katastra,pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu hypotekárnym úverom ,čo vám radi komplexne zabezpečíme.

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Všetky potrebné informácie nájdete na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt
Úžitková plocha 68 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS