Chcem ponuku

2 izbový byt, 80 m²

, Bratislava - Dúbravka

Predmetná nehnuteľnosť sa nachádza v obľúbenom bytovom dome Dúbravia. Úžitková plocha bytu je 80 m2 vrátane loggie 10,90 m2. Veľkou výhodou bytu je južná orientácia. Všetky izby majú presklené steny. Kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (umývačka riadu, el. rúra, mikrovlnka, sklo keramická varná platňa, ľadnička a mraznička) kuchyňa je spojená s obývacou izbou ale dá sa aj predeliť. Nový majiteľ ocení 3x šatník. Okná sú hliníkové s exteriérovými žalúziami, vstupné bezpečnostné dvere sú samozrejmosťou.

K bytu prislúcha aj pivničná kobka. Je možnosť dokúpenia parkovacieho státia v podzemnej garáži, odkiaľ Vás dovezie výťah priamo pred byt. V okolí je vynikajúca občianska vybavenosť.

Ohľadom obhliadok ma kontaktujte na tel. čísle: 0903755448 Beke beke@reins.sk

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Všetky potrebné informácie nájdete na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 2 izbový byt
Úžitková plocha 80 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS