Chcem ponuku

3 izbový byt, 72 m²
Jána Ondruša

900 31, Stupava

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj veľmi pekný 3. izbový byt v nízkopodlažnej, 6 ročnej novostavbe na ul. Jána Ondruša v Stupave.

Byt je situovaný na 2. poschodí a je orientovaný na 2 svetové strany. Má výbornú dispozíciu pozostávajúcu z 3 obytných izieb, veľkej loggie, predsiene, chodby, kúpeľne s WC, technickej miestnosti/skladu. Plocha bytu je 71,72 m² (UP 66,65 m² + loggia 5,07 m²). K bytu prislúcha podiel na pozemku pod bytovým domom a v jeho okolí, kde je aj vyhradené parkovacie státie pre tento byt.

Byt je veľmi vkusne, nadčasovo zariadený nábytkom, vstavanými skriňami, a kuchynskou linkou so spotrebičmi. Okná sú plastové so žalúziami. Vykurovanie je elektrickými radiatormi s termostatom a ohrev TUV vlastným el. boilerom.

POPIS BYTU

● podlahová plocha 71,72 m² vrátane loggie 5,07m²

● obývacia izba s jedálňou a kuchyňou 24,18 m², výstup na loggiu 5,07 m²

● spálňa 12,19 m², spálňa 12,09 m²

● predsieň 4,25 m², chodba 3,28 m², kúpeňa/WC 4,57 m²

● technická miestnosť/sklad 6,09 m²

POPIS BYTOVÉHO DOMU A POZEMKOV

Dom je zateplený s novou strechou v uzavretom areáli so vstupom len pre obyvateľov bytového domu. Pozemky pod domom o výmere 429 m² sú v podielovom spoluvlastníctve ako aj priľahlý pozemok k bytovému domu - parkovacie státia a cesta o výmere 254 m².

LOKALITA

Veľmi príjemná tichá lokalita, pár minút od centra mesta Stupava s kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah, školy, škôlky, obchody a miesta pre oddych a športové vyžitie. Ideálne bývanie pre mladé rodiny.

CENA: 129.800,- EUR

Predajná cena je za byt s kompletným zariadením a zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu cez hypotekárny úver s čím Vám ochotne pomôže naše finančné oddelenie.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú!

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky.

REINS

Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt
Úžitková plocha 72 m²
Podlažie 3/3
Novostavba Áno
Postavené 2014
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS