Chcem ponuku

4 izbový byt, 102 m²
Eisnerova

, Bratislava - Devínska Nová Ves

Hľadáte výhody komunitného bývania ? Super susedov akých len tak ľahko nenájdete? Tak ste práve našli váš vysnívaný nový byt v novostavbe. Máme pre Vás krásny veľký byt s veľkým oploteným dvorom na ktorom sa môžu vaše deti v bezpečí bezstarostne hrať. Vkusný malý bytový dom zasadený do upätia Devínskej Kobyly s výhľadom na zelené lesy , ponúka veľkoryso riešený štvorizbový byt . Veľkou výhodou je rozdelenie na dennú a nočnú časť . Nová rodinka isto ocení úpravy ktoré si veľmi umne navrhli terajší vlastníci ešte počas výstavby projektu. Kúpeľňa s oknom, sprchovým kútom aj vaňou je jednou z nich. Velím milo prekvapia dve pivnice jedna dokonca na poschodí pri byte. K bytu sa dajú dokúpiť dve parkovacie státia a jedno znich je aj kryté. V blízkosti napešo Je Lidl aj obchodné centrum Glavica.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú!

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovieme všetky otázky.

REINS

Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt
Úžitková plocha 102 m²
Stav nehnuteľnosti Na predaj

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS