Chcem ponuku

3 izbový byt, 115 m²
Námestie 1. mája 15

811 06, Bratislava - Staré mesto

Ponúkame na predaj veľký 3i byt s príjemnou atmosférou pri Prezidentskom paláci na Námestí 1. Mája, v mestskej časti Bratislava I – Staré Mesto. Tento jedinečný byt je kompletne zrekonštruovaný vrátane elektroinštalácie, plastové okná, bodové svetlá na chodbe a v kuchyni. Veľkou výhodou sú vysoké stropy (3,2 m), zrenovované pôvodné parkety v perfektnom stave, interiérové dvere. Výmera bytu je 115 m2 vrátane balkónu. Byt sa nachádza v historickom tehlovom dome na 3 poschodí.

Parkovanie pre majiteľov je možné vo dvore bytového domu.

POPIS BYTU podlahová plocha bytu 110 m2, balkón o výmere 5 m2, pôvodné zrenovované parkety, drevené interiérové dvere, plastové okná so žalúziami, vlastný kotol, vysoké stropy – 3,2 m, poschodie 3/4.

DISPOZÍCIA BYTU 3 veľké samostatné izby, samostatná kuchyňa, samostatné WC, kúpeľna so sprchovým kútom, dvomi umývadlami a bidetom, chodba so vstavanou skriňou.

LOKALITA: Lukratívna poloha v srdci hlavného mesta, len pár krokov od Prezidentskej záhrady, je výborná pre tých, ktorí vedia oceniť atraktívny mestský život so všetkým, čo ponúka. Obyvatelia majú na dosah kultúrne stánky, reštaurácie, kaviarne, medicínske služby, športoviská, vzdelávacie inštitúcie od jaslí až po univerzity.

Cena: 338 000 EUR Kontakt: lehocka@reins.sk, 0905944262

Financovanie nehnuteľnosti možné aj cez Hypotekárny úver, najlepší spôsob financovania Vám pomôžu vybrať a zabezpečiť naši partneri a finanční špecialisti.

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Všetky potrebné informácie nájdete na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt
Úžitková plocha 115 m²
Postavené 1927
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS