Chcem ponuku

3 izbový byt, 100 m²

811, Bratislava - Staré mesto

Ponúkame na predaj atraktívny byt v tichej lokalite okolia Bratislavského hradu, na ulici Hradné údolie 17, v mestskej časti Bratislava I – Staré mesto. Byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží unikátneho bytového domu so šiestimi podlažiami s výťahom, vsadeného do strmého terénu s krásnymi výhľadmi do údolia a na Dunaj. Bytový dom je dielom známeho projektanta Vojtecha Holescha a známy je expresívnou sochou strážcu, týčiacou sa na najvyššom nároží budovy.

Byt prešiel kompletnou novou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli vymenené rozvody vody, plynu, elektriny, kúrenia, nové stierky, podhľady, podlahy, interiérové dvere, vchodové bezpečnostné dvere, kúpeľňa s WC, nový plynový kotol. Podlahová plocha bytu je 100,79 m² a prislúchajú k nemu dve veľké terasy, ktoré sú v podielovom spoluvlastníctve ako aj pozemok. Pripravili sme pre vás vizualizáciu interiéru, nad rámec našich služieb. Vizualizácie si môžete pozrieť na našej stránke: https://reins.sk/nehnutelnost/krasny-31-izb-byt-v-diplomatickej-stvrti-terasy-zahrada-garaz-hradne-udolie-bratislava-i-stare-mesto/

POPIS BYTU – 3 samostatné izby + kuchyňa – VYSOKÉ STROPY – Predsieň, chodba, technická miestnosť, špajza – Kúpeľňa s vaňou a “walk in” sprchovým kútom – Plastové okná so žalúziami – Vlastný plynový kotol – Podlahová plocha bytu 100,79 m² – Poschodie 3/6 – Spoločné terasy – Garáž (nie je zahrnutá v cene bytu)

POPIS BYTOVÉHO DOMU a pozemkov Bytový dom je tehlový a prešiel kompletnou novou rekonštrukciou fasády so zateplením a opravou strechy. V dome je výťah. Na každom podlaží sú krásne, veľké spoločné terasy využívané majiteľmi bytov na relax, oddych alebo rodinné posedenia. V celom dome je iba 12 bytov, po 2 na každom poschodí. Okolo domu je veľká záhrada s ihriskom, pozemky pod domom sú vysporiadané v podielovom spoluvlastníctve majiteľov. V bytu prislúcha garáž s automatickou bránou priamo pri vstupe do budovy.

LOKALITA Bytový dom je v jednej z najkrajších častí Starého mesta vedľa bratislavského hradu, susediaci s mestskými vilami, obkolesený zeleňou a poskytujúci úplne ticho a súkromie, ako aj panoramatické výhľady na nádhernú scenériu hradného údolia. V priamom susedstve sú aj zahraničné ambasády a konzuláty, čo pridáva na atraktivite lokality aj z hľadiska bezpečnosti.

CENA A FINANCOVANIE Cena bytu a príslušenstva je 328.000,- EUR Cena garáže: dohodou Financovanie nehnuteľnosti možné aj cez Hypotekárny úver, najlepší spôsob financovania Vám pomôžu vybrať a zabezpečia naši partneri a finančný špecialisti.

REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania.

Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností.

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite.

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania.

Všetky potrebné informácie nájdete na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky.

REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt
Úžitková plocha 100 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS