Chcem ponuku

4 izbový dom, 99 m²

821 07, Bratislava - Vrakuňa

Ponúkame na predaj moderné rodinné domy v novostavbe Kondomíniá Hradská – Nová Vrakuňa v tichej lokalite uzavretého komplexu so záhradkami a parkovaním, Bratislava II, Ružinov. Projekt je vo výstavbe a kolaudácia je plánovaná jún 2018.

Projekt Kondomínia Hradská – Nová Vrakuňa je projekt navrhovaný s cieľom vytvoriť pre ľudí atraktívne bývanie v meste. Predstavuje uzavretý areál v rámci ktorého budú vybudované tri izolované rodinné domy s tromi bytovými jednotkami s príjemným architektonickým riešením a hmotovo-materiálovým členením. Nachádzajú sa tu dva typy 4-izbových bytových jednotiek so záhradkami s úžitkovou plochou 98 až 108 m2. Bytové jednotky sú navrhované ako dvojpodlažné s logicky usporiadanou dispozíciou. Centrálnym priestorom bytových jednotiek je denná časť na I.NP s otvorenou obývacou izbou, kuchyňou a jedálňou a zázemím prepojené cez presklené plochy s predzáhradkou. Na II.NP sa nachádza nočná časť, ktorú tvorí spálňa s kúpeľňou, dve izby so samostatným sociálnym zázemím a technická miestnosť – práčovňa. Dokončené budú v príjemnom štandarde: obklady, dlažby, sanita, podlahy, interiérové dvere a príprava na kuchynskú linku. Ku každej bytovej jednotke prislúchajú dve parkovacie miesta.

– moderná architektúra – nadčasová dispozícia – variabilné riešenie interiéru – tiché prostredie – bezproblémové parkovanie – zeleň v okolí – šport a oddych v lesoparku – 15 min. do centra mesta – výhodné financovanie až do výšky 100% hodnoty bez poplatkov

Úžitková plocha domu: 100 – 107m2 Plocha pozemku: 195 – 322m2 vrátane podielov na spoločných priestoroch Cena: od 243.880,- EUR s DpH v štandarde s 2 parkovacími státiami

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0905 444 045, alebo prostredníctvom e-mailu teplanova@reins.sk

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 4 izbový dom
Úžitková plocha 99 m²
Garáž Áno
Novostavba Áno
Rozloha pozemku 124 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS