Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v dome s vrátnicou

Lietavská 3095/9, Petržalka, Slovensko
174 700€

Detail

Aktualizované 07.08.2020 - 09:01

 • Cena: 174 700€
 • Počet izieb: 3
 • Rozloha nehnuteľnosti: 70.09 m²
 • Stav nehnuteľnosti: Na predaj

Ďalšie údaje o nehnuteľnosti

 • Blízko zástavky MHD
 • Dobrá občianska vybavenosť
 • Kompletná rekonštrukcia
 • Nové výťahy
 • Výborná dostupnosť do centra
 • Vyhľadávaná lokalita

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj veľmi pekný 3 izbový byt na Lietavskej ulici č. 9, v zateplenom panelovom dome, v mestskej časti Bratislava - Petržalka s výhľadom na Rakúsko.

Byt je čerstvo, kompletne zrekonštruovaný. Rekonštrukcia, zahŕňa:

- nové elektrické rozvody, stropné svietidlá, vypínače zásuvky Legrand

- nové vodoinštalačné rozvody

- nové stierky v celom byte

- nová kúpeľňa a WC, nemecké batérie a vaňa, umývadlo so skrinkou, WC závesné rimless, soft close sedátko, rektifikované veľkoplošné obklady a dlažby.

- nové podlahy

- nové interiérové dvere, zárubne

- nové bezpečnostné vstupné dvere

- nová kuchyňa a kuchynská linka na mieru s LED podsvietením a vstavanými spotrebičmi (varná doska, digestor, rúra, umývačka riadu)

Ponúkame možnosť byt zariadiť nábytkom vo variante NADŠTANDARD na mieru podľa vizualizácií - bližšie informácia Vám radi poskytneme.

DISPOZÍCIA BYTU:

- úžitková plocha bytu: 70 m²

- poschodie 5 z 12

- 2 x nepriechodná izba

- veľká obývacia izba s jedálňou

- samostatná kuchyňa

- vstupná hala

- samostatné WC

- kúpeľňa s vaňou, umývadlom

Byt má rozlohu 65,39 m2 + 3,5 m2 loggia + 1,3 m2 pivnica.

POPIS BYTOVÉHO DOMU:

Dom je zateplený s rekonštruovanou strechou, vynovené výťahy, vstupný vestibul, vstupná vstupná brána na čip, vrátnica. V dome je obyvateľom k dispozícii spoločná miestnosť na bicykle.

LOKALITA:

Lokalita s vynikajúcou občianskou vybavenosťou, v pešej dostupnosti - zastávka MHD, škola, škôlka, obchody, nákupné centrum. Rekreačno športové aktivity v blízkosti domu - Chorvátske rameno, jazero Draždiak, hrádza

CENA:

Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom.

Pri nehnuteľnostiach vlastnených našou spoločnosťou, NEPLATÍTE PROVÍZIU.

Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím vám ochotne pomôže náš firemný špecialista. Stretnutie si s ním môžete dohodnúť na čísle 0905 444 045.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spoločnosť REINS práve nehnuteľnosť začína rekonštruovať. Fotografie uvedené v tomto inzeráte sú z našej realizácie rovnakého typu bytu v Petržalke a znázorňujú budúci stav po ukončení stavebných prác. Súčasťou ceny nie je zariadenie na fotkách - okrem kuchynskej linky. V prípade záujmu je možné nehnuteľnosť kúpiť aj so zariadením alebo aj bez dokončenia rekonštrukčných prác, pričom cena nehnuteľnosti bude náležite upravená.

KONTAKT:

Predajkyňa: Milka Teplanová, Director of Sales

Telefón: 0905 444 045

Email: teplanova@reins.sk

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS?

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou.

Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite (pokiaľ nie sú v procese rekonštrukcie).

Pri rekonštrukciách nehnuteľností si dávame mimoriadne záležať na kvalite prác a použitých materiálov. Rekonštrukcie navrhuje priamo náš interný tím dizajnérov a architektov. Môžete sa spoľahnúť na účelové riešenia a nadčasový dizajn, ktorý sa vám bude páčiť aj o 10 rokov.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú!

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky.

REINS

Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

 • Adresa: Lietavská 3095/9, Petržalka, Slovensko
 • Mesto: Bratislava
 • Kraj: Bratislavský kraj
 • PSČ: 851 06
 • Krajina: SK