Chcem ponuku

4 izbový dom, 105 m²
Platanová

900 41, Rovinka

Ponúkame na predaj veľmi pekný, zariadený 4 izbový Rodinný dom v tichej časti mesta Rovinka na Platanovej ulici.

Kolaudovaný bol v r. 2019 ako Rodinný dom s 3 bytovými jednotkami. Dom je oplotený má vlastnú vstupnú bránu, za ktorou je možné parkovanie alebo na 2 vonkajších parkovacích miestach patriacich k bytu.

Rodinný dom je dvojpodlažný, úžitková plocha je 105m2 + terasa. Na prízemí je veľká obývacia izba, kuchyňa, WC s technickou miestnosťou, vstupná chodba a odkladací priestor pod schodmi. Na poschodí sú 3 samostatné spálne, chodba, šatník a veľká kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so spotrebičmi, v izbách sú vstavané skrine. Kúrenie je podlahové a v obývacej izbe je aj piecka na tuhé palivo.

Záhrada má výmeru 167m2 + 70m2 pomerná časť pozemku pod domom + 30m2 vonkajšie parkovania. Pred domom je terasa a praktický záhradný domček.

Cena zahŕňa právne poplatky, poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, s čím Vám ochotne pomôže náš hypotekárny špecialista.

Na vaše otázky ohľadom tejto nehnuteľnosti vám radi zodpovieme e mailom na cepcek@reins.sk alebo telefonicky na 0948 299 939

REINS

Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 4 izbový dom
Úžitková plocha 105 m²
Balkón/Terasa Áno
Novostavba Áno
Postavené 2019
Stav nehnuteľnosti Na predaj

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS