Chcem ponuku

4 izbový dom, 118 m²
Dubová 16/A

900 27, Bratislava - Okolie - Bernolákovo

Ponúkame na predaj dvojpodlažný, 4. izbový Rodinný Dom v príjemnej lokalite na začiatku Bernolákova, Dubová ul. 16/A. Dom je v radovej zástavbe, kolaudovaný v r. 2015. Úžitková plocha domu je 118 m², zastavaná plocha 64 m² a pozemok 260 m². Pred domom je vlastné parkovanie pre 2-3 autá a za domom záhrada o výmere 148 m² so záhradným domčekom. Dom je tehlový, zateplený, s plastovými oknami, veľkou terasou a záhradkou.

POPIS DOMU a dispozícia:

Prízemie: – Predsieň/chodba – Hosťovské WC s umývadlom – Obývacia izba s jedálňou a kuchyňou – Kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – Terasa

Poschodie: – chodba – 3 x neprechodné izby, šatník – kúpeľňa s vaňou s sprchovým kútom, WC – plynový kotol na kúrenie a ohrev vody

Byt sa predáva zariadený kuchynskou linkou so spotrebičmi bez ostatného nábytku, je čistý, vymaľovaný, nové podlahy, zariadená kúpeľňa a WC…..

LOKALITA: Rodinný dom sa nachádza v príjemnej tichej lokalite novo postavených domov na začiatku Bernolákova. Okolité nehnuteľnosti už sú dokončené a tým odpadá stavebný ruch. Obec Bernolákovo má kompletnú občiansku vybavenosť, od Bratislavy je vzdialená len cca 20 kilometrov, praktické vlakové aj autobusové spojenie s hlavným mestom, vďaka čomu patrí k vyhľadávaným lokalitám pre bývanie.

CENA: Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím Vám ochotne pomôže náš hypotekárny špecialista. Dom je kúpou voľný a pripravený tak, že sa môžete hneď nasťahovať a užívať si príjemné, pokojné bývanie.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú!

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovieme na všetky otázky.

REINS Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 4 izbový dom
Úžitková plocha 118 m²
Novostavba Áno
Postavené 2015
Rozloha pozemku 260 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS