Chcem ponuku

4 izbový byt, 83 m²

811 03, Bratislava - Staré mesto

Ponúkame na predaj kompletne novo zrekonštruovaný 4 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého mesta – Palisády, Konventná ul. 8, Bratislava I.

POPIS

Byt je situovaný na 3 poschodí tehlového bytového domu S VÝŤAHOM. Je kompletne a kvalitne zrekonštruovaný (nová elektrika s revíznou správou, stierky, podlahy, plastové okná so žalúziami, radiatory, interiérové dvere, bezpečnostné vchodové dvere, rozvody vody, kvalitné gresové dlažby a obklady v kúpeľni, batérie Hans Grohe, sanita Duravit..) V rámci rekonštrukcie bola zmenená a vylepšená dispozícia bytu tak aby boli 3 samostatné, neprechodné spálne a dostatočne priestranná kúpeľňa s WC a s priestorom na práčku a sušičku. Dominantou bytu je veľká, slnečná obývacia izba s kuchyňou a balkónom orientovaným do vnútrobloku so záhradkou. Spálne sú orientované do tichej Konventnej ulice s príjemnou atmosférou pohľadu na okolité historické budovy a uličky Starého mesta.

Byt je pripravený na bývanie, stačí si zariadiť kuchynskú linku a nábytok podľa vlastného vkusu a môžte bývať.

HLAVNÉ PREDNOSTI BYTU

– Výborná lokalita

– Dobré poschodie 3 z 4

– Výťah

– Balkón

– Kvalitná kompletná rekonštrukcia

– Ideálna dispozícia

– Dobrá orientácia

– Nízke náklady

– Parkovanie

Úžitková plocha bytu je 80,12m2 + balkón 2,66m2

K bytu prislúcha murovaná pivnica 2,86m2 na prízemí a spoločný priestor na odkladanie bicyklov a kočíkov. Vnútroblokové záhradné átrium slúži obyvateľom vchodu na oddych a posedenie. Vchod je veľmi dobre a starostlivo udržiavaný, nová vchodová brána na čip a výťah. Bytový dom má vlastnú kotolňu a nieje zaťažený žiadnym úverom aj preto sú nízke náklady na prevádzku.

Parkovanie je pred domom a v okolí na rezidenčnú kartu a je možnosť si prenajať parkovacie miesta na veľkom parkovisku hneď pri dome.

Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, s čím Vám ochotne pomôže náš hypotekárny špecialista.

https://youtu.be/w2ERJkqFoIA

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 4 izbový byt
Úžitková plocha 83 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS