Chcem ponuku

5 izbový dom, 150 m²
Vyšná

821 05, Bratislava - Ružinov

Ponúkame na predaj dvojpodlažný, tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite na Vyšnej ul., Bratislava II - Ružinov.

Rodinný dom je postavený na 310m2 pozemku, zastavaná plocha 110m2, užitková plocha 150m2. Dom prešiel pred 5 rokmi čiastočnou rekonštrukciou: nová strecha, fasáda, plastové okná a nový kotol. Ostatné je v pôvodnom stave pripravené na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

Dom je čiastočne podpivničený, jedna väčšia miestnosť s kotlom a menšia technická miestnosť. Na prízemí je vstupná hala, možná využiť na parkovanie, kúpeľňa, kuchyňa a 2 miestnosti. Na poschodí sú dve miestnosti s výstupom na veľkú terasu a podkrovie, ktoré je možné tiež upraviť na obytné. Dom je napojený na všetky inžinierske siete.

Dom je v príjemnej tichej lokalite s rodinnými domami. Z terasy je výhľad na záhrady a park. Na pozemku je aj staršia garáž momentálne využívaná ako sklad.

CENA: Cena zahŕňa právne poplatky, poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, s čím Vám ochotne pomôže náš hypotekárny špecialista.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú!

Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovieme všetky otázky.

REINS

Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 5 izbový dom
Úžitková plocha 150 m²
Rozloha pozemku 310 m²
Stav nehnuteľnosti Na predaj

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Juraj Zemko

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS