Chcem ponuku

3 izbový byt, 74 m²
Bulíkova 2680/5

851 04, Bratislava - Petržalka

Ponúkame na predaj veľmi pekný 3 izbový byt na Bulíkovej ulici č. 5, v panelovom dome na začiatku Petržalky, v mestskej časti Bratislava – Petržalka. Byt s najvyhľadávanejšou dispozíciou bude kompletne zrekonštruovaný. Rekonštrukcia zahŕňa plastové okná, bezpečnostné vstupné dvere, výmenu elektroinštalácie, rozvodov vody a odpadu, interiérových dverí, rekonštrukcie WC, kúpeľne a kuchyne (nová linka so zabudovanými spotrebičmi – varná doska, rúra, digestor, umývačka) Byt má tri samostatné izby, samostatnú kuchyňu s loggiou. Byt je na 2. p./8 Byt má rozlohu 69,91 m² + 3,8 m² loggia + pivnica. Výhodou je, že na poschodí sa nachádzajú iba 2 byty!

POPIS BYTU:

– 3-izby + kuchyňa s loggiou

– úžitková plocha bytu: 73,71 m²

– plastové okná – nová laminátová podlaha

– kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi

– interiérové dvere a zárubne

– nová kúpeľňa s vaňou a samostatné WC

– bezpečnostné vstupné dvere

– poschodie 2 z 8

DISPOZÍCIA BYTU:

– 3x nepriechodná izba

– samostatná kuchyňa s loggiou

– vstupná hala

– samostatné WC

– kúpeľňa s vaňou, umývadlom

POPIS BYTOVÉHO DOMU:

Dom je zateplený s rekonštruovanou strechou, vstupná brána na čip aj spoločné priestory sú vynovené. LOKALITA: Vyhľadávaná lokalita v blízkosti centra mesta, vynikajúca občianska vybavenosť v pešej dostupnosti – zastávka MHD, škola, škôlka, trhovisko, poliklinika, pošta, obchody.

CENA:

Predajná cena zahŕňa právne poplatky a poplatky do katastra, pričom kúpne zmluvy sú autorizované notárom. Pri nehnuteľnostiach vlastnených našou spoločnosťou, NEPLATÍTE PROVÍZIU. Samozrejmosťou je možnosť financovať kúpu na hypotekárny úver, čím vám ochotne pomôže náš firemný špecialista. Stretnutie si s ním môžete dohodnúť na čísle 0905 444 045.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spoločnosť REINS práve nehnuteľnosť začína rekonštruovať. Fotografie uvedené v tomto inzeráte sú z našej realizácie rovnakého typu bytu v Petržalke a znázorňujú budúci stav po ukončení stavebných prác. Súčasťou ceny nie je zariadenie na fotkách – okrem kuchynskej linky. V prípade záujmu je možné nehnuteľnosť kúpiť aj so zariadením alebo aj bez dokončenia rekonštrukčných prác, pričom cena nehnuteľnosti bude náležite upravená.

KONTAKT: Predajkyňa: Milka Teplanová, Director of Sales Telefón: 0905 444 045 Email: teplanova@reins.sk

PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI REINS?

Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite (pokiaľ nie sú v procese rekonštrukcie). Pri rekonštrukciách nehnuteľností si dávame mimoriadne záležať na kvalite prác a použitých materiálov. Rekonštrukcie navrhuje priamo náš interný tím dizajnérov a architektov. Môžete sa spoľahnúť na účelové riešenia a nadčasový dizajn, ktorý sa vám bude páčiť aj o 10 rokov.

POTREBUJETE NAJPRV PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ?

Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú! Prečítajte si všetko o výhodnom predaji nehnuteľností na webstránke REINS alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedieme všetky otázky.

REINS Jednoduchý a komfortný predaj nehnuteľnosti

Zobraziť celý popis
Typ nehnuteľnosti 3 izbový byt
Úžitková plocha 74 m²
Stav nehnuteľnosti Predané

Možnosti financovania

REINS Finance ponúka široké možnosti prefinancovania nehnuteľností. Máme bohaté skúsenosti s riešením komplexných situácií.

  • Financovanie aj na rekonštrukciu a nábytok

  • Možnosť výmeny starej nehnuteľnosti za novú

  • Riešenie komplexných situácií

  • Analýza bonity zadarmo

Dohodnúť si konzultáciu
Benjamín Šipoš

Hypotekárny konzultant • REINS Finance

Doprajte si pohodlný predaj
bez obhliadok a stresu!

Vyskúšajte predaj nehnuteľnosti s REINS.

Chcem predať nehnuteľnosť s REINS